Futbolininkui Lioneliui Messi žmona pagimdė trečią sūnų

Lionelis Messi ir Antonella Roccuzzo / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-13 17:43
Argentinos futbolininko Lionelio Messi šeima pagausėjo – prieš keletą dienų jo žmona Antonella Roccuzzo (29) pagimdė trečia sūnų.

Pora jau augina du sūnus – penkerių metų Thiago ir dvejų Mateo. Kaip pora ir ketino, trečią sūnų pavadino vardu Ciro, praneša Thesun.co.uk.

Futbolo žvaigždė ispanų „Barcelona“ klubo puolėjas žinia pasidalijo savo „Instagram“ paskyroje.

„Sveikas atvykęs, Ciro!!! Ačiū Dievui, viskas praėjo puikiai. Mama ir sūnus jaučiasi gerai. Mes superlaimingi!!!“ – emocijų netaupė Lionelis Messi.

Džiaugsmu socialinėje paskyroje pasidalijo ir pati Antonella Roccuzzo.

Lionelio ir Antonellos aplinkos žmonės smagiai nusiteikę – jie teigia, kad pora nesustos ties trečiu vaiku. Praėjusių metų lapkritį duodamas interviu Argentinos leidiniui „TyC Sports“ Lionelis Messi sakė, kad jiedu su žmona nori šeimą papildyti ir dukrele. O jei ir ketvirtas vaikas būtų sūnus, jie pasirengę dukters bandyti susilaukti penktą kartą.

Lionelis Messi žavi ne tik savo talentu futbolo aikštėje. Jo ir Antonellos meilės istorija – žavinga. Jiedu pažįstami nuo vaikystės.

2017 m. liepos mėnesį jiedu Argentinoje surengė vestuves, kurios dėl poros istorijos ir puotos grožio pavadintos „amžiaus vestuvėmis“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai