Futbolininko karjerą baigęs Davidas Beckhamas: „Už viską esu dėkingas savo žmonai ir vaikams“

Davidas Beckhamas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-20 22:02
Futbolininkas Davidas Beckhamas prisipažino, kad už savo sėkmę gyvenime jis yra dėkingas žmonai Victoriai ir keturiems savo vaikams. Sekmadienį Paryžiaus „Saint-German“ komandoje žaidęs anglas į aikštelę išbėgo paskutinį kartą.

„Be jų nebūčiau pasiekęs nieko, ką dabar turiu ir galiu didžiuotis. Aš esu dėkingas savo tėvams už jų pasiaukojimą siekiant mano svajonę paversti realybe. Taip pat esu skolingas Victoriai ir savo atžaloms, nes be jų palaikymo ir supratimo nebūčiau galėjęs taip ilgai žaisti aukščiausiose lygose“, – sakė D.Beckhamas.

Futbolininkas taip pat dėkojo savo komandos valdybai ir Simonui Fulleriui, kuris nuolat jį palaikė, rašė Glamourmagazine.co.uk. Per visą profesionalaus futbolininko karjerą Davidas tapo turtingiausiu Didžiosios Britanijos sportininku, kurio turtas vertinamas 165 milijonais svarų.

Davidas ir Victoria Beckhamai susipažino 1997 metais, o po dviejų metų susituokė ir susilaukė 4 vaikų. Nors sutuoktinių gyvenimą ne kartą sukrėtė pranešimai apie Davido neištikimybę žmonai, pora šiuos išbandymus atlaikė.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai