Futbolininko Mariaus Žaliūko ir tinklaraštininkės meilės šventės metu – duoklė beglobiams keturkojams

Mindaugo Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-26 17:33
Modelis, tinklaraštininkė Nora Sudarytė (27) sekmadienį amžiną meilę prisiekė futbolininkui Mariui Žaliūkui (34). Pora susituokė Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčios koplyčioje.

Noros ir Mariaus meilės istorija prasidėjo garsiam futbolininkui pamačius gražuolę tinklaraštininkę „Instagram“ tinkle. Už akių užkliuvo viena Noros nuotrauka ir Marius nusprendė parašyti. Tiesa, iš pradžių futbolininkui sekėsi nekaip – Nora prisipažįsta maniusi, jog tarp jos ir Mariaus negali būti nieko bendro: „Kai pirmą kartą jis man parašė, aš neatrašiau, nes galvojau, kad mudu per daug skirtingi, kad galėtume būti kartu. Aš skaitau labai daug knygų, domiuosi jomis, dirbu leidykloje. O Marius tuo metu žaidė futbolą užsienyje. Turėjau nusistatymą, jog sportininkai kažkuo kitu, be savo sporto šakos, nesidomi. Tačiau, po atkaklių Mariaus bandymų, sutikau nueiti į pirmąjį pasimatymą – tai įvyko po kelių mėnesių susirašinėjimo. Mariui grįžus į Lietuvą, mes ėjome į pikniką ant Tauro kalno“.

Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žaliūko ir Noros Sudarytės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Nora Sudarytė ir Marius Žaliūkas susipažinę ir pirmą sykį susitikę, nutarė nebesiskirti. Jų meilė augo ir stiprėjo su kiekviena diena. Laikui bėgant jiedu atrado daug bendro – tie patys pomėgiai ir Mariaus nesibaigiantis atkaklumas papirko žaviąją tinklaraštininkę.

Susituokti Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje Nora ir Marius nusprendė dėl abiejų širdims artimos vietos. Svarbią dieną jaunavedžių liudininkais tapo Noros sesuo Goda Sudarytė ir Mariaus geriausias draugas Marius Mikoliūnas. Pora pasirinko klasikinius žiedus, išgraviruotus viduje. Visą vestuvių šventę Norai ir Mariui padėjo suplanuoti Laura Vagonė. Jaunavedžiai savo svečių prašė nenešti jiems gėlių – vietoje jų, poros sprendimu buvo aukojamas maistas gyvūnams – kiekvienas svečias, atėjęs pasveikinti, galėjo maistą keturkojams padėti į specialiai tam paskirtą vietą kampe. Po ceremonijos maistas gyvūnams buvo išvežtas Noros nurodytu adresu, o šventė po bažnyčios buvo tęsiama svetingumo komplekse „Monte Pacis“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai