Futbolininkas Fiodoras Černychas su žmona Valerija susilaukė kūdikio

Valerija Matvejenko ir Fiodoras Černychas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-05 18:12
Bene garsiausias Lietuvos futbolininkas Fiodoras Černychas su žmona Valerija gyvena džiugiomis nuotaikomis – pora susilaukė pirmagimio.

Žinoma ir vaikelio lytis – porai gimė sūnus. Džiugiomis naujienomis socialianiame tinkle pasidalijo pati Valerija pasidalijusi naujausia, pasausėjusios šeimos nuotrauka. 

null

null

„Esame neapsakomai laimingi. Esu beprotiškai dėkinga savo meilei, kad kiekvieną sekundę buvo arti ir neatleido mano rankos", – rašė laiminga mama. Kaip skelbia DELFI.lt pora sūnui suteikė Matvejaus vardą. 

Žmonės.lt primena, kad praėjusių metų birželį pora sumainė žiedus po daugiau nei šešerių metų draugystės.

Jiedu susipažino Baltarusijoje, maža to – futbolo aikštelėje, tuomet juos suvedė toje pačioje baltarusių komandoje su Fiodoru žaidęs Valerijos brolis.

Valerija Matvejenko ir  Fiodoras Černychas
Valerija Matvejenko ir Fiodoras Černychas

„Fiodoras atvyko į Baltarusiją, kai jam buvo 18 metų, po metų gyvenimo ten mūsų keliai susidūrė. Mano brolis taip pat futbolininkas, jie žaidė kartu, sykį jis nusprendė mane pristatyti Fiodorui. Negaliu dabar jam išsiduoti, bet... kai jį pamačiau... tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio“, – pasakojo Valerija.

Netikėta pažintis virto vienu pasimatymu, vėliau – antru. Kaip ir dažnai pasitaikančiame scenarijuje – pirmiausiai jiedu išėjo drauge pasivaikščioti, vėliau kartu nuėjo pavakarieniauti.

„Po šio pasimatymo mes vis daugiau laiko ėmėme praleisti kartu, galiausiai tapome pora. Nors trejus metus bendravome per atstumą – tai buvo mums didelis išbandymas. Tuomet Fiodoras žaidė Mogiliove, o aš studijavau Minske, matydavomės tik savaitgaliais“, – pasakojo mergina.

Fiodoras Černychas su žmona Valerija / Socialinių tinklų nuotr.
Fiodoras Černychas su žmona Valerija / Socialinių tinklų nuotr.

Sportas – neatsiejama Valerijos gyvenimo dalis. Ir ne tik dėl to, kad jos mylimasis gyvena futbolo pasaulyje. Sportu daug metų domisi ir jos tėvai, jie – aistringi įvairių varžybų sirgaliai.

„Mūsų šeimoje sportas visada buvo labai svarbus. Juolab kad ir brolis futbolininkas. Tėvai stebi kone visus mačus, kur žaidžia brolis ir Fiodoras. Stebiu ir aš, ir visuomet labai jaudinuosi, išgyvenu, jei Fiodoras patiria kokią nesėkmę“, – kalbėjo ji.

Kaip jiedu leidžia laisvalaikį drauge su Fiodoru? „Žinote, futbolininkai neturi labai daug laisvo laiko. Jie daug keliauja, vis kur nors skrenda, aplanko daug skirtingų šalių. Todėl jei turi laisvą minutę, dažniausia ją nori praleisti ramiai drauge su brangiais žmonėmis, šeima ar geriausiais draugais. Taip ir mes – kartais smagu net ir nieko neveikti, tiesiog pabūti kartu. Nors dabar jau dėliojame planus, kur vykti žiemos atostogoms. Liko trejos rungtynės ir galėsime kur nors išskristi“, – pasakojo Valerija.

Naujausi straipsniai