Futbolininkas Darvydas Šernas savo pirmą įvartį Australijoje skyrė sūnui Darvydui

Darvydas Šernas / V.Januškos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-02-03 10:38
AA

Visai neseniai iš Turkijos „Gaziantepspor“ klubo pagal nuomos sutartį į Australijos aukščiausiojo diviziono „Perth Glory“ komandą persikėlęs futbolininkas Darvydas Šernas debiutavo sėkmingai: penktadienį vos pirmose savo rungtynėse puolėjas įmušė į įvartį. Jį sportininkas skyrė savo septynių mėnesių sūnui, taip pat pavadintam Darvydu, rašo perthnow.com.au.

„Perth Glory“ ekipa penktadienį namuose 1:1 sužaidė su Melburno „Victory“ komanda, o D.Šernas saviškiams pelnė išlyginamąjį įvartį. Jis pasižymėjo antrojo kėlinio pradžioje: 50-ąją minutę lietuvis šovė tolimą smūgį iš maždaug 20-ies metrų ir išlygino rezultatą.

Vos savaitę Australijoje viešintis D.Šernas, apimtas džiaugsmo, su vietos žiniasklaidai parodė marškinėlius, ant kurių yra jo sūnaus atvaizdas. Mažyliui jis su žmona taip pat davė Darvydo vardą.

Sandra Lukšytė-Šernė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Šiuos marškinėlius prieš išvykstant į Australiją man padovanojo žmona. Ji sakė, kad pirmasis mano įvartis bus skirtas sūnui. Eidamas į aikštelę kaskart tikiuosi įmušti įvartį, tačiau žinoma, padaryti tai per pirmas dvi ar tris kėlinio minutes yra tiesiog fantastiška. Man pasisekė“, – sakė D.Šernas.

Jo žmona Sandra kartu su sūneliu į Australiją pas vyrą turėtų atvykti jau šią savaitę.

D.Šernas ir S.Lukšytė-Šernė susituokė 2012-ųjų vasarą Nidoje. Aukso žiedus jiedu sumainė po penkerių metų draugystės. Kone po metų šeima susilaukė pirmagimio: 2013-ųjų birželį jiedu ėmė sūpuoti mažylį, taip pat pavadintą Darvydo vardu.