Free Finga pristato naują dainą apie išgyvenimus, kurie užgrūdina

Free Finga / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-17 13:46
Aktyviai savo muzikinę karjerą plėtojantis R&B atlikėjas ir prodiuseris Tomas Narkevičius-Free Finga pristato naują kūrinį pavadinimu „Manęs daugiau“. Atlikėjas pasakoja, kad kūrinys brandintas ilgą laiką: daina sukurta dar prieš išleidžiant debiutinį albumą „Pick up line“, tačiau prireikė daugiau nei metų ją išleisti.

„Kai kurioms dainoms reikia šiek tiek daugiau laiko, tinkamo momento, kai emocijų ratas apsisuka ir grįžta atgal. Būna, praėjus metams vėl atsiduri panašioje būsenoje ir pajunti dainą iš naujo. Būtent taip ir nutiko su „Manęs Daugiau“, – sako Free Finga.

Pasak jo, daugiausia palaikymo sulaukė iš klipo režisierės Mijos Kembrės. „Kai parodžiau dainą Mijai, ji liko sužavėta. Tai mane paskatino skirti daugiau dėmesio dainai, pažvelgti į ją iš naujo“, – teigia atlikėjas.

Kūrinio „Manęs daugiau“ tekstas – tai jautri žinutė tiems, kurie siekia šiltų santykių, tačiau galiausiai lieka atstumti. Tokiose situacijose lengva prarasti pasitikėjimą savimi ir kitais žmonėmis, nebepriimti šilumos – todėl artimųjų ratas vis mažėja. „Žmonės praranda viltį ir galvoja, kad niekas daugiau jų nebeįsileis. Tačiau, kaip bebūtų, daina nėra pralaimėtojo baladė. Netgi atvirkščiai – joje švenčiamas užtikrintumas. O kompleksai ir baimės nustumiami į antrąjį planą“, – pasakoja Free Finga. 

Dainininkas teigia, kad kūrinyje atsispindi daug asmeninės patirties ir išgyvenimų, kuriuos laikas padeda išgryninti. „Aš matau, kad didelę dalį savo baimių jau palikau praeityje. Daina tapo koordinate laike, atskaitos tašku, nuo kurio galiu sekti savo progresą. Didžiuojuosi, kad iš sunkių momentų gimsta gilios dainos“, – atviravo atlikėjas. 

Klausytojams jis linki neužsidaryti savo kiaute, o pabandyti jį sulaužyti. „Jei nemėgini, tada atsakymas visada yra ne. Tačiau kol nesustoji bandyti, visada išlieka galimybė išgirsti taip.“

Kartu su daina Free Finga pristato ir vaizdo klipą. Filmavimo komanda siekė stiprioms emocijoms suteikti atitinkamai stiprią vaizdinę išraišką. „Šiame klipe išreikštas ryškus balansavimas tarp ironiškos šypsenos ir gilaus slogumo“, – teigė Free Finga. 

Daina „Manęs Daugiau“ jau įtraukta į artėjančius pasirodymus. Artimiausiu metu ji skambės gyvo garso koncerte „Free Finga Special“, kuris vyks Vilniuje, „Tamsta“ klube, vasario 19-ą dieną. 

Naujausi straipsniai