„FREE FEST“: galingas rudens startas Vilniaus širdyje 

Gatvės meno festivalio „Vilnius Street Art“ projektas ant Vilniaus rotušės / „Upperstudio“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-06 15:16
Laisvi žmonės renkasi Vilniaus Rotušės aikštėje – tokiu šūkiu apie galingą rudens sezono atidarymo festivalį praneša jo organizatoriai. Vilniaus širdyje rugsėjo 2 dieną įvyksiantis įspūdingas festivalis kvies su geriausia muzika ir stipriausiais šalies atlikėjais žengti į naują darbų bei mokslo sezoną ir audringai palydėti praėjusią vasarą.

Festivalio rengėjai kūrybos namai ELITAZ nustebina netikėtu faktu – garsiausias Lietuvos muzikos žvaigždes subursiantis festivalis – visiškai nemokamas.

„Rengiame įspūdingiausią rudens sezono festivalį, kuris suburs aukščiausio kalibro žvaigždes su efektingais, specialiai šiam festivaliui paruoštais šou. Mūsų tikslas – sugrįžusius ar pirmą kartą atvykusius į sostinę įkvėpti naujam sezonui ir duoti pradžią kasmetinei tradicijai su geriausia muzika ir efektingais šou palydėti visas ateinančias vasaras. Tai turbūt vienintelė proga šį sezoną ryškiausių scenos žvaigždžių pasirodymus išvysti visiškai nemokamai“, – apie festivalį kalba kūrybos namų ELITAZ prodiuseris Gediminas Jaunius.

FREEFEST atlikėjų sąrašas nustebina – specialiai parengtus šou čia surengs Donatas Montvydas, Leonas Somovas, Inga Jankauskaitė, Paulina, Freeks On Floor, KAIA, Justinas Jarutis, Mantas Jankavičius, Monika Marija, Omerta, Radistai ir daugelis kitų. Tačiau tai – ne vieninteliai vardai rugsėjo 2 dieną pasirodisiantys Rotušės aikštėje. Festivalio organizatoriai žada pateikti ne vieną galingą staigmeną.

„Šie vardai jau garsiai skelbia apie įspūdingą reginį, tačiau kol kas visų sumanymų ir staigmenų dar nenorime atskleisti. Susirinkusių Rotušės aikštėje ir prie televizorių ekranų laukia negirdėtos premjeros, netikėtos staigmenos, grandioziniai pasirodymai ir festivališka nuotaika. Tačiau kol kas, palikime mažą intrigą“, – didžiulius lūkesčius sukelia Gediminas Jaunius, patikindamas, kad šį festivalį stebėti galės visi norintys – jį tiesiogiai transliuos ir LNK televizija.

Įspūdingas ir visiškai nemokamas rudens pasitikimo festivalis „FREE FEST“ su ryškiausiomis Lietuvos muzikos žvaigždėmis jau rugsėjo 2 dieną, 19:30 Vilniaus Rotušės aikštėje ir tiesiogiai per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai