Frazės, kurių geriau niekada nesakyti anytai

Dvi moterys / Shutterstock nuotr.
Dvi moterys / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-09-21 12:00
AA

Istorijų apie anytos ir marčios santykius yra tikrų ir prikurtų. Vienos jų – juokingos, kitos pasakojančios apie dviejų moterų kivirčus, trečios – pamokančios. Visgi kad ir kaip gerai gerai sutartumėte su išrinktojo mama, yra dalykų, kurių geriau nesakyti.

„Jūsų sūnus yra puikus meilužis“

Kaip į tokį pasakymą turėtų sureaguoti anyta? Apsidžiaugti, suploti delnais, paplekšnoti per petį ar sušokti kankaną?

Kaip manote, kaip į tokį pasakymą turėtų sureaguoti anyta? Apsidžiaugti, suploti delnais ar paplekšnoti per petį? Ji tikriausiai paprasčiausiai žvelgs į jus išpūtusi akis ir nežinos, kur jas dėti. Aišku, jai džiugu, kad jūsų seksualinis gyvenimas puikus, nuo to priklauso didelė dalis santykių, tačiau ji tikrai netrokšta sužinoti visų smulkmenų. Atminkite, ir atvirumas turi ribas.

„Jis visiškai nemoka gaminti, tikriausiai nebeišmoks“

Po tokio sakinio anytai gali kilti kelios mintys: kad ji neišmokė savo vaiko gaminti, kad jūs visiškai negebate juo pasirūpinti ir jis virtuvėje stengiasi parodyti savo gebėjimus, kurie yra gana prasti. Po tokio sakinio ji tikriausiai kasdien įsivaizduos savo vaiką nuolat alkstantį.

„Jis sako, kad vaikystė buvo sunki“

Tai jau tikras įžeidimas – jūs ką tik pasakėte, kad ji nemokėjo suteikti tinkamo rūpesčio, šilumos savo vaikui. Net jei jūsų antroji pusė ir pasakojo, jog vaikystėje buvo akimirkų, kada nesijautė gerai, to tikrai neturėtumėte prikaišioti jo mamai. Pabandykite ją suprasti kaip moterį. Ir atminkite, suaugusių žmonių atsiminimai apie vaikystę ne visada 100 proc. būna teisingi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Neištikimybės grimasos: 6 žmonių tipai, kurie dažniausiai yra linkę išduoti

Nesutarimai / „Shutterstock“ nuotr.

„Jis toks netvarkingas, visur išmėto daiktus, nesuprantu, kur visą laiką gyveno...“

Tai dar vienas netiesioginis priekaištas, kad mama neišmokė tvarkos, disciplinos, kurios taip reikia augančiam berniukui. Net jei pasakojate apie jos vaiką, ji tikrai tai priims asmeniškai, todėl nesistebėkite, tad tądien pokalbis gali nesirutulioti.

„Taigi, jūsų sūnus daug laiko praleidžia su jumis...“

Be abejo, nė viena nemėgstame vadinamųjų mamyčiukų. Tačiau mamos dažniausiai būna labai prisirišusios prie savo vaikų, joms sunku juos paleisti. Tad toks pasakymas jai gali reikšti, kad jūs nenorite, kad jos sūnus su ja mažiau matytųsi. Būkite atsargi, tai gali reikšti karą.

„Aš turėjau daug vaikinų, bet jūsų sūnus – pats geriausias“

Sveikiname – jūs ką tik pasakėte savo išrinktojo mamai, kad esate laisvo elgesio mergina. Kaip manote, kaip į jus žiūrės jo mama? Tikriausiai kol neįrodysite, kad jūsų ketinimai rimti, nepatikės, kad nesate laisvai prieinama mergina. Ak, vos vienas sakinys gali sugadinti ilgai kurtą įvaizdį.

„Aš visai nenoriu dirbti, jūsų sūnus gali išlaikyti mus abu“

Tokia frazė tikriausiai privers jūsų išrinktojo mamą manyti, kad jūs juo naudojatės, o jis yra taip įsimylėjęs, kad nieko nebemato ir nebesupranta. Po tokios frazės akylesnė mama gali pradėti atkalbinėti sūnų nuo santykių. Nė viena mama nenori, kad sūnus būtų apsuktas aplink mažąjį pirštelį.

„Labai norėčiau išvažiuoti gyventi į Australiją“

Jei negalite nulaikyti liežuvio už dantų, vadinasi, sukelsite tikrą paniką. Jūsų ką tik pasakėte, kad jos sūnus išvažiuos už jūrų marių, o ji jau garantuotai įsivaizduoja, kad savo atžalą pamatys tik po poros metų. Patarimas – nemėtykite dviprasmiškų užuominų, prakalbkite tik tada, kai rimtai apsispręsite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žodžiai, kurie yra svarbesni už „aš tave myliu“

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!