Fotoprojektas „Laba diena“: I. Gelūnas grįžta į laikus, kai ranką spaudėme drąsiai, o šypsenų neslėpėme po kaukėmis

Famous
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-07 10:46
Tikriausiai dauguma iš mūsų gyvenimą nuo šiol skirsto į dvi dalis – prieš koronaviruso protrūkį ir po jo. Pasaulinė pandemija aukštyn kojomis apvertė viską. Ir jei anksčiau susitikę drąsiai vieni kitiems spausdavome rankas, tai dabar ne tik jas laikome paslėpę kišenėse, bet ir šypsenas dengia veido kaukės.

Spaudos fotografu ne vienerius metus dirbantis „ŽMONĖS Foto“ komandos narys Irmantas Gelūnas visus kviečia sugrįžti į laikus, kai pandemija dar nebuvo pasėjusi baimės ir gyvenime nejautėme įtampos. 

Irmanto Gelūno fotoparoda „Laba diena“
Irmanto Gelūno fotoparoda „Laba diena“

„Dirbant fotografo darbą atsidurti šalia žmonių, kuriuos dauguma mato tik per televiziją  – mano profesijos dalis. Kartą kilo mintis pasinaudoti darbine padėtimi ir įamžinti portretus, kuriuose būtų perteikta akimirkos nuotaika ir akių kontaktas. „Dideli“ ir žinomi žmonės – iš tiesų „dideli“ ir savo vidumi, patirtimi bei paprastumu“, – sako menininkas.

Irmanto Gelūno fotoparoda „Laba diena“
Irmanto Gelūno fotoparoda „Laba diena“

Kviečiame visus įvetinti Irmanto Gelūno darbus.

Galerijoje – prezidentė Dalia Grybauskaitė, prezidentas Valdas Adamkus, muzikantas Andrius Mamontovas, Vilniaus meras Remigijus Šimašius, krepšinio legenda Arvydas Sabonis, socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, floristas Mantas Petruškevičius, „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius, žurnalistas Andrius Tapinas ir daugelis kitų, puikiai visiems pažįstamų veidų.

Naujausi straipsniai