Fotomodeliu tapusi dainininkė Indrė Launikonytė: „Iš naujo atradau liną“

Indrė Launikonytė / Robertino Valiulio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-26 07:07
Energingoji atlikėja Indrė Launikonytė tapo dizainerės Aušrinės Juknaitės („AJ Studija“) šios vasaros lino kolekcijos fotosesijos veidu.

„Iš karto sutikau dalyvauti šiame projekte, nes visuomet labai mėgau fotografuotis, o praeityje liko neįgyvendinta svajonė būti drabužių kolekcijos fotomodeliu“, – sako visada besišypsanti dainininkė.

Indrė buvo atvira: jos niekada nežavėjo drabužiai iš lino, kol ji nepamatė A.Juknaitės sukurtų drabužių.

„Iki šiol savo spintoje neturėjau nei vieno lininio drabužio, tačiau po apsilankymo „AJ Studijoje“, linas mano akyse tarsi nušvito naujai ir teko visiškai pakeisti nuomonę apie drabužius iš lino“, – neslepia I. Launikonytė.

Paklausta, kuris dizainerės sukurtas drabužis iš naujos kolekcijos jai labiausiai patiko, Indrė kiek padvejojo nežinodama, kaip tiksliai atsakyti.

„Kiekvienas Aušrinės drabužis yra labai individualus ir išskirtinis, traukiantis akį. Man labai sunku išskirti vieną vienintelį... Tačiau vis tik didžiausią įspūdį paliko plačios kelnės–sijonas. Dizainerė man pasakojo, kad šio drabužio idėją brandino savo galvoje net keletą metų. Įdomu tai, kad šiam rūbui gyvybę suteikė kaip tik mūsų fotosesijos rytą“, – įspūdžiais dalijosi I. Launikonytė.

Energinga raudonplaukė neslėpė, kad šią vasarą jai, deja, neteks atostogauti, nes su kūrybine komanda stato roko miuziklą „Rent“, kurio premjera numatoma jau rugsėjį.

„Visas laikas ir energija skirta būtent šiai veiklai. Tiesą pasakius per pastaruosius ketverius metus atostogų turėjau tik kokias penkias dienas, tad neatostogauti man yra įprasta“, – šypsodamasi sakė geros nuotaikos niekada nestokojanti Vlado Kovaliovo gyvenimo ir scenos partnerė.

„Indrė – labai ugninga, energinga ir ryški asmenybė. Man buvo nepaprastai malonu su ja bendradarbiauti. Per fotosesiją apėmė toks jausmas, kad visi kolekcijos drabužiai buvo lyg iš anksto jai siūti, – taip apie bendradarbiavimą su atlikėja I. Launikonyte kalbėjo dizainerė A. Juknaitė. – Būtent tokią moterį aš ir matau kurdama: ryškią, pasitikinčią savimi, nepriklausomą“.

Dizainerė A. Juknaitė teigia, kad yra tiesiog įsimylėjusi liną, todėl kad jis unikalus: prigludęs prie žmogaus kūno tampa tarsi jo naująja oda, apsaugančia nuo vasaros kaitros, o dažnai ir patogiu bei mielu rūbu ir kitais metų laikais.

„Mūsų gyvenime ir taip per daug tamsių spalvų. Pastaruoju metu pamėgau ryškias spalvas, tokias kaip raudona, oranžinė, geltona, mėlyna. Pabandžiau eksperimentuoti su linu, ir savo didelei nuostaba pajutau, kad moterims tai patinka, jos nori būti ryškesnės, nebijo atkreipti į save dėmesio“, – sako A. Juknaitė.

Robertino Valiulio nuotr.
Robertino Valiulio nuotr.

Dizainerė sako visada kurianti tokiai moteriai, kuri nebijo išsiskirti minioje. „Esu įsitikinusi, kad spalvingas drabužis visada suteikia pasitikėjimo savimi“, – sako A. Juknaitė.

Dizainerės vasaros kolekcija išsiskiria akį traukiančiomis spalvomis, drabužių siluetai laisvi, nevaržantys judesių. Šią kolekciją netrukus galės įvertinti ir visi, apsilankę Jūros šventėje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai