Fotomenininkas Marius Jovaiša su žmona Brigita sulaukė šeimos pagausėjimo – gimė ketvirtas vaikas

Brigita ir Marius Jovaišos / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Fotomenininkas Marius Jovaiša (41) su žmona Brigita (38) džiaugiasi šeimos pagausėjimu. Pora susilaukė ketvirtos atžalos – gimė dukra.

Jovaišos augina vyresnę dukrą Mariją ir du sūnus: Vincentą ir Antaną. Ketvirtoji poros atžala gimė gegužės pirmąją.

Žmonės.lt kalbintas M.Jovaiša pasakojo, kad mergaitė gimė 4 kilogramų svorio ir 55 centimetrų ūgio. „Tikra gražuolė ilgakojė! Tikriausiai bus aukšta ir liekna kaip mama su sese“ – juokėsi fotomenininkas.

Kol kas dukrelę vadiname Braškyte, mat šįkart niekaip nesugalvojame vardo – renkamės tarp kelių.

Visa šeima jaučiasi puikiai ir kol kas dar negali atsidžiaugti naujuoju šeimos nariu – mergaitei vardą galvoja visi kartu, tačiau vienbalsiai dar nesutarė, kuris labiausiai tinka naujagimei.

„Kol kas dukrelę vadiname Braškyte, mat šįkart niekaip nesugalvojame vardo – renkamės tarp kelių, bet nesame tikri, todėl nusprendėme neskubėti, turime dar laiko“, – sakė M.Jovaiša.

Marius ir Brigita Jovaišos / Andriaus Burbos nuotr.

Marius Jovaiša garsėja savo fotoprojektais, yra išleidęs albumus „Neregėta Lietuva“, „Neregėta Kuba“. 

Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ valdybos pirmininkė Brigita Jovaišienė yra išleidusi knygą vaikams „Šuniuko Vinco kelionė aplink pasaulį“, kuri paremta įspūdžiais, sukauptais per dešimtmetį trukusias keliones. Brigita kartu su vyru Mariumi ir vaikais aplankė per keturiasdešimt šalių, esančių visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. 

Marius ir Brigita Jovaišos / Andriaus Burbos nuotr.
Skaitykite daugiau