Fotografuojant Švedijos karališkąją šeimą, įsikišo Dievas

Švedijos karališkoji šeima / Jonas Ekströmer / The Royal Court, Sweden © Kungahuset.se nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-26 18:10
Kai kas šeimas bendrai fotografijai surenka per Kalėdas, o štai Švedijos karališkoji šeima nusprendė tai padaryti vidurvasarį.

Neseniai Švedijos karalius Carlas XVI Gustafas ir karalienė Silvia susėdo Sollideno rūmų kieme su savo trimis vaikais – princu Carlu Philipu, princesėmis Victoria bei Madeleine, marčia, žentais ir penkiais anūkais.

Nuotrauka padaryta liepos 15 d. Bendrai fotografijai šeima susiėjo ir dėl princesės Victorios – liepos 14 d. jai sukako 40 metų.

Be to, karališkoji šeima netrukus pagausės – Švedijos princas Carlas Philipas su žmona Sofia laukia gimstant antrojo savo vaiko. Neseniai pora pakrikštijo jauniausią Švedijos karališkosios šeimos narį – pirmagimį Alexanderį.

Švedijos karališkosios šeimos nuotrauka ypatinga tuo, kad visi šeimos nariai vilki laisvalaikio drabužius, kai paprastai monarchai stengiasi pozuoti pasipuošę pačiomis svarbiausiomis giminės brangenybėmis. Dar juokaujama, kad darant nuotrauką, įsikišo Dievas – mažieji karališkosios šeimos nariai žvelgia tiesiai į fotoobjektyvą, o to pasiekti paprastai labai sunku.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai