Fotografui Gediminui Žilinskui ir Beatričei Brusokaitei gimė sūnus: „Atėjo mūsų Kosmosas“

Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė, jų sūnus Kosmosas / Asmeninio albumo ir Karolinos Toleikytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nuo šiol rugsėjo 7-oji fotografui Gediminui Žilinskui ir jo sužadėtinei, makiažo meistrei Beatričei Brusokaitei bus ypatinga – trečiadienio rytą pasaulį išvydo jų sūnus. Pora pirmagimiui suteikė itin originalų vardą.

Žinia apie pirmojo sūnaus gimimą Gediminas Žilinskas pasidalijo savo socialiniuose tinkluose.

„Tas jausmas… Tas kosminis ryšys… Meilė… Jis atėjo pas mus šįryt, mūsų Kosmosas.

Be galo ir krašto dėkingas tau, Beatriče, už šį stebuklą, už nuostabiausius 9 mėnesius, kai jį auginai savyje, tai buvo pačios gražiausios akimirkos mano gyvenime..

Nu va, surašiau pro laimės ašaras savo jausmus, o dabar einu plaut pirmo kakučio ir keist pampersą“, – dalijosi tėvu tapęs G.Žilinskas.

Portalui Žmonės.lt jis patvirtino, kad sūnų pavadino Kosmoso vardu.

„Daugiau nė vienas netiko“, – Žmonės.lt sakė fotografas.

Gediminas su Žmonės.lt pasidalijo ir pirmuoju mažylio kadru:

Gedimino Žilinsko ir Beatričės Brusokaitės sūnus Kosmosas / Asmeninio archyvo nuotr.

Anksčiau interviu su portalu Žmonės.lt žinomas fotografas sakė, kad jis ir mylimoji yra pilnai pasiruošę naujam gyvenimo etapui ir jo laukia itin džiaugsmingomis nuotaikomis.

„Laukiame vaikelio labai nerealiomis nuotaikomis“, – atvirai Žmonės.lt pasakojo G.Žilinskas.

„Šis periodas labai magiškas ir mums abiem teikiantis be galo daug džiaugsmo. Sužinojusi, kad laukiasi, Beatričė iš karto man nepasakė – pati pabuvo su šia mintimi ir tada ramiai ryte pranešė ir man. Nuo pat pirmos akimirkos, kai tik sužinojau, buvau beprotiškai laimingas. Jau seniai norėjau būti tėčiu.“

Gediminas tada tikino, kad kiekvieną rytą ir vakarą pasikalba su būsimuoju vaikeliu. Portalui Žmonės.lt jis atskleidė, kad su Beatriče turės berniuką.

Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Karolinos Toleikytės nuotr.

„Kai manęs klausė, ar man svarbu, kas gims, sakiau, kad to nesureikšminu. Bet visgi apėmė įdomi nuotaika, kai sužinojau, jog gims berniukas. Vyriškai įsivaizduoju, koks bus santykis su juo, mąstau apie mūsų berniukiškas veiklas. Gera žinoti, kad turėsiu sūnų ir būsiu tėtis“, – džiaugsmo neslėpė G.Žilinskas.

Per laukimosi laikotarpį Gediminas spėjo padaryti gražią nėštukės fotosesiją. Nuotraukomis sutiko pasidalyti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

Gediminas Žilinskas su sužadėtine Beatriče Brusokaite (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau