Fotografės Hanos Pesut smagioje fotosesijoje – drabužiais apsikeitę vyrai ir moterys

Hanos Pesut įamžintos poros / Hanos Pesut nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ar kada nors esate persirengę kitos lyties atstovo drabužiais? Kanadiečių fotomenininkė Hana Pesut pristatė fotografijų ciklą „Switcharoo“, kuriame įamžino drabužiais susikeitusias poras.

Idėja fotografei kilo tuomet, kai nusprendė įamžinti du draugus, kurių aprangos stilius skiriasi kardinaliai.

„Mergina vilkėjo drabužius, kuriuose vyravo leopardo raštai, daug blizgučių, ryšėjo daug šilkinių šalikėlių, o jos vaikinas, atvirkščiai – mūvėjo juodais džinsais ir trikotažiniais marškinėliais. Jie buvo vienas kito priešingybės: daug ir ryškių spalvų prieš juodą visumą. Pagalvojau, kad būtų visai įdomu įamžinti šią porą, jei jie apsikeistų savo drabužiais. Taip ir gimė idėja, kurioje nufotografavau poras prieš ir po persirengimo“, – pasakojo Hana.

Kanadiečių fotografės Hanos Pesut fotografijų ciklas „Switcharoo“ (28 nuotr.)
+22

Rezultatas buvo labai įdomus ir spalvingas. Kitos poros specialiai fotosesijai net mėgdžiojo savo antrosios pusės stovėjimo pozą.

H.Pesut yra savamokslė fotografė, kilusi iš mažo Kanados miestelio kalnuose. 2010 metais pradėtas fotografijų ciklas „Switcharoo“ sulaukė itin daug susidomėjimo, o keliaudama po pasaulį fotografė įamžino ne vieną porą iš skirtingų pasaulio kampelių.

Hanos Pesut įamžintos poros / Hanos Pesut nuotr.
Skaitykite daugiau