Fotografas Mindaugas Armonavičius su mylimąja Monika pagal baltų tradicijas susituokė ypatingoje vietoje

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-17 20:43
Fotografas Mindaugas Armonavičius (39) ir jo išrinktoji Monika Poškutė (29) savo meilės ir ištikimybės priesaikai pasirinko ne tik netikėtą dieną, bet ir vietą – pora artimuosius bei draugus sekmadienio pavakare pakvietė į tuoktuvių ceremoniją Kaune, Nemuno ir Neries santakoje.

Iškilmės, užtrukusios maždaug valandą, vyko pagal senovines baltų tradicijas.

„Norėjome, kad santuoka būtų palaiminta gamtos. Juk kaip smagu basomis atsistoti ant žemės ir suprasti – kodėl. Laikais, kai visi skubame, lekiame ir pamirštame, iš ko esame kilę, norėjosi sustabdyti akimirką“, – sakė nuotaka.

Monika ir Mindaugas iš anksto buvo nusprendę tuoktis gamtoje, gražioje vietoje. Tačiau sekmadienį Civilinės metrikacijos skyrių darbuotojai nedirba. Tuomet pora ėmė ieškoti alternatyvos. Internete pavyko rasti baltiškų vestuvių apeigų aprašus ir vaizdo įrašus. Tiek skambančios juose dainos, tiek požiūris į šeimos vertybes sužadėtiniams buvo priimtinas.

„Žinoma, savo santykius ir sprendimą būti kartu dar turėsime įteisinti juridiškai“, – patikslino nuotaka, pasirinksianti Poškutės-Armonavičienės pavardę.

Svečių pora prašė nedovanoti gėlių, o tam skirtus pinigus paaukoti šunų maistui, kuris bus pristatytas į prieglaudą.

Mindaugui ir Monikai baltą auksą vestuvių žiedams padovanojo nuotakos mama. Iš jo vienam juvelyrikos salone buvo nukaldinti meilės simboliai.

Vestuvėms nuotaka pasirinko dizainerės Monikos Kazakevičiūtės-Kriščiūnienės kurtą baltą suknelę.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Minimalistinis, lengvas Monikos stilius man labai patinka. Į jos darbus dėmesį atkreipiau prieš kelis metus ir jau tada žinojau – ruošdamasi vestuvėms kreipsiuosi būtent į „Mas 924“ prekinio ženklo įkūrėją“, – sakė M. Poškutė.

Mikropigmentacijos meistrė ir „Swiss color“ trenerė bei fotografas susipažino prieš 11 metų. Tuomet M. Poškutė organizuodavo renginius, o M. Armonavičius dažnai juose fotografuodavo. Jie prasilenkdavo ir kituose renginiuose, bet vienas kito nepastebėdavo. Dažniau bendrauti Mindaugas ir Monika pradėjo po vienos darbinės kelionės, kuomet galėjo pasikalbėti įvairesnėmis temomis.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Kartu esame dešimt metų, todėl jau tikrai vienas kitą laikome šeima. Per tą laiką visko buvo. Įdomi kelionė, kurios metu vis ieškai teisingo kelio. Bet... pasirinkęs kitą supranti, jog išklydai ir turi grįžti“, – pasakojo nuotaka.

Mindaugas jai pasipiršo prieš maždaug trejus metus. Pora tuomet kopė į Monblaną, bet dėl nepalankių oro sąlygų visai netoli viršūnės buvo priversta sukti atgal.

„Mindaugas pasiūlė stabtelti ir pasigrožėti vaizdu. Buvau sušalusi, tirtėjau, laikrodis rodė 5 valandas ryto, todėl ne itin nudžiugau tą išgirdusi. Tik kai jis mėgino priklaupti ant sniego, supratau, kas vyksta“, – sakė pašnekovė.

Pora vestuvių datą pasirinko atsižvelgdama į šeimos astrologės rekomendacijas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Laikas nuo laiko pasiteiraujame jos, į kurią pusę mums sukti. Santuoka – svarbi akimirka, nes jos metu užfiksuojamas tam tikras santykių momentas, jausmas, energija. Galėjome rinktis ir kitą datą. Tai nereikštų skyrybų, bet... kam eiti sunkesniu keliu, jei galima lengvesniu?“, – su šypsena sakė jaunieji.

Po ceremonijos Nemuno ir Neries santuokoje jie svečius pakvietė kartu pabūti restorane „Michelle“.

Mindaugas ir Monika maždaug po savaitės darbo reikalais išskrenda į Dubajų. Iš čia – kelioms dienoms pailsėti į Šri Lanką.

Naujausi straipsniai