Fotografas G.Žilinskas pasipiršo vizažistei B.Brusokaitei: „Jaučiuosi labai laimingas“

Fotografas Gediminas Žilinskas su širdies drauge Beatriče Brusokaite / Dariaus Kučio nuotrauka
Žmonės.lt, 15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Garsus fotografas Gediminas Žilinskas šias šventes prisimins dar ilgai – lemtingąjį „Taip“ jam ištarė mylimoji vizažistė Beatričė Brusokaitė.

Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė susižadėjo pirmąją Kalėdų dieną. Apie tai pora pirmiausia pranešė socialiniuose tinkluose.

„Negaliu patikėti... Mes susižadėjome!“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė B.Brusokaitė.

Netrukus šią džiugią naujieną fotografas patvirtino ir portalui 15min bei sutiko trumpai papasakoti apie užvaldžiusias emocijas po sužadėtuvių. „Jaučiuosi labai laimingas. Beprotiškai malonu, nes tai laukta“, – sakė jis.

Jaudulį G.Žilinskas jautė ir lemtingąją dieną, nes apie tai, kad netrukus ant mylimosios Beatričės piršto užmaus sužadėtuvių žiedą, galvojo jau seniai. Iš pradžių viskas turėjo įvykti užsienyje, tačiau persikėlė į viešbutį „Grand Hotel Kempinski Vilnius“.

Fotografas Gediminas Žilinskas su širdies drauge Beatriče Brusokaite / Dariaus Kučio nuotrauka

„Idėja buvo ta, kad kalėdinį vakarą viešbutyje praleistume su šeima, išgertume arbatos ir pasidarytume fotosesiją. Jos metu, ir grojant saksofonui, priklaupiau ir pasipiršau“, – apie sužadėtuvių siurprizą 15min pasakojo G.Žilinskas.

Apie širdį vėl šildančią meilę G.Žilinskas pranešė šiemet per Valentino dieną. Žinomas fotografas socialiniuose tinkluose pasidalijo ir žavia nuotrauka, kurioje jis su mylimąja įsiamžinę praėjusių metų rugpjūtį Italijoje. Portalui Žmonės.lt Gediminas pasakojo, kad nors nėra linkęs sureikšminti Valentino dienos, pasidžiaugti jaukia akimirka kartu su savo sekėjais labai norėjosi.

Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Valentino dienos nesureikšminu, nes tai pakankamai komercinė šventė ir ji neturi gilių tradicijų Lietuvoje. Bet vertinu ją kaip papildomą progą, parodyti dėmesį mylimam žmogui. Manau, kad švenčių per daug nebūna, bet vis tik esu už tai, kad meilės diena poros gyvenime būtų kasdien“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt šypsojosi fotografas.

Gediminas neslepė mėgstantis mylimąją Beatričę džiuginti staigmenomis, tačiau už viską labiausiai vertina laiką, praleistą kartu.

„Man patinka džiuginti mylimą žmogų. Kai matau šypseną, norisi dar ir dar tomis smulkmenėlėmis kelti nuotaiką, tačiau smagiausia, kai tiesiog gali būti dviese ir to užtenka“, – sakė jis.

Fotografas Gediminas Žilinskas su drauge modeliu Beatriče Brusokaite Irmanto Gelūno „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

Gediminas Žilinskas apie savo santykius prabilo tik praėjus aštuoniems mėnesiams nuo jų pradžios. Jis tikino, kad savo santykių neslėpė, tačiau pripažino dažniau mėgstantis dalintis savo darbais, o ne asmeniniu gyvenimu.

„Socialiniuose tinkluose aš labiau dalinuosi savo darbais, o ne asmeniniu gyvenimu. Per Valentino dieną paviešinau įrašą, nes tą dieną norėjosi pažymėti. Iš tiesų, aš šią nuotrauką padariau iš vaizdo įrašo, galvojau, kad reikia palikti įspaudą socialinime tinkle, kad vėliau būtų smagu prisiminti su draugais ir sekėjais“, – sakė jis.

G.Žilinskas ir B.Brusokaitė susipažino vienos fotosesijos metu. Tiesa, jausmai netrenkė it žaibas. Gediminas atviras – jis apskritai netiki meile iš pirmo žvilgsnio. 

„Meilė turi užaugti. Iš pirmo žvilgsnio gali atsirasti trauka, gali pajausti, kad žmogus yra artimas, bet meilei užgimti reikia laiko. Su Beatriče susipažinome per meninę fotosesiją, mūsų pažintis buvo labai trumpa ir lengva. Keletą mėnesių bendravome, susirašinėjome, vėliau susitikome dar vienoje fotosesijoje. Tuomet aš ją pasikviečiau į parką pasivaikščioti, o vėliau pradėjome dar daugiau bendrauti, atradome daugiau bendrų pomėgių. Pastebėjome, kad mums patinka panašus maistas ir laisvalaikis. Tiesiog būna, kad jauti, jog žmogus yra artimas ir šalia jo jautiesi gerai, skleidiesi. Panašu, kad tas jausmas buvo abipusis, tad jis augo ir sustiprėjo“, – Žmonės.lt pasakojo G.Žilinskas.

Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Fotografas džiaugėsi su Beatriče atradę daugybę bendrų veiklų: jie ir sportuoja, ir esant galimybei keliauja, ir džiaugiasi ramybe. 

„Nėra veiklos, kurios nesinorėtų daryti kartu – pradedant nuo sporto, pasivaikščiojimo po gamta, iki kelionių. Kiekviena akimirka yra labai smagi, norisi, kad tęstųsi ilgiau. Visos tos smulkmenos, tos veiklos, iš kurių susideda gyvenimas, mus labai suartina ir gimsta kažkas rimtesnio“,  – tikino jis.

Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė (8 nuotr.)
+2

Skaitykite daugiau