Fotografas atskleidė, kokias žvaigždes lengviausia fotografuoti, o kas iš viso nemoka pozuoti

Reese Witherspoon, Nicki Minaj, Kanye Westas su Kim Kardashian ir Jennifer Lawrence / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-15 19:54
Anonimu panoręs likti fotografas portalui „Style Caster“ atskleidė, kokias žvaigždes lengviausia fotografuoti ant raudonojo kilimo, o kurios iš viso nemoka pozuoti.

„Mes visada šaukiame garsenybėms prašydami tam tikros pozos – pažiūrėti per petį ar pan. Dažniau šaukiame moterims, o ne vyrams, – sakė patyręs žvaigždžių fotografas. – Kai kurios garsenybės turi savo firmines pozas, tai prašome kaip tik jų, pavyzdžiui, Betsey Johnson padaryti špagatą.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Fotografas taip pat atskleidė, kad jis ir jo kolegos fotografuodami žvaigždžių poras dažnai prašo jų pasibučiuoti, nors kai kurių to prašyti net nereikia – ir patys tai padaro prieš kameras.

Tiesa, fotografas pripažino, kad šaukti ir pozų reikalauti jie gali toli gražu ne iš visų žvaigždžių. Dažnai prieš renginį jie būna įspėjami, ant ko negali šaukti ir ko iš viso nekalbinti. Viena tokių yra aktorė Amy Adams, kuri nustos pozuoti ir nueis nuo raudonojo kilimo, net jeigu fotografai jos paprašys tiesiog nusišypsoti.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Man juokinga, kad toks paprastas dalykas, kaip pažiūrėti į kiekvieną fotografą, žvaigždėms tampa tokia kankyne, jog mums tenka šaukti, kad tik gautume akių kontaktą“, – sakė fotografas.

Kai kurioms garsenybėms labai nepatinka pozuoti ant raudonojo kilimo ir jos to neslepia, tačiau, „Style Caster“ kalbinto fotografo nuomone, toks jų elgesys atrodo labai nebrandus.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Skųstis dėl kelių minučių papozavimo, kad pareklamuotum renginį, kuriame dalyvauji, ar dizainerį, kurio drabužiais vilki, man atrodo vaikiška. Susitaikyk su tuo ir daryk savo darbą“, – sakė fotografas.

Jis taip pat negailėjo kritikos toms žvaigždėms, kurios ateina į renginį, bet iš viso nepozuoja ant raudonojo kilimo: „Pasirodyti renginyje ir atsisakyti žengti raudonuoju kilimu yra siaubinga. Yra buvę kartų, kai mes kelias valandas laukdavom tam tikros žvaigždės, kol sužinodavom, kad ji neis raudonuoju kilimu. Ir dažnai tai būna ta persona, dėl kurios vienos mes specialiai ėjom į tą renginį. Jeigu garsenybės yra pakviestos į kokį nors renginį, mažiausia, ką jos gali padaryti, tai papozuoti fotografams. Juk jos tame renginyje ir yra tam, kad jį pareklamuotų.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dauguma garsenybių žino, kad fotografų geriau nenuvilti, nes ilgainiui jie gali prarasti susidomėjimą tavimi ir tavęs iš viso nebefotografuoti. O jeigu tavo nuotraukos nėra spaudoje, pamažu ir publika pradeda prarasti susidomėjimą, o tai labai nenaudinga kino ar muzikos kompanijoms, kurios į žvaigždes investuoja milijonus.

Paklaustas, ką labiausiai patinka fotografuoti ant raudonojo kilimo, o ką fotografuoti prilygsta košmarui, „Style Caster“ šaltinis atskleidė keletą pavardžių.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Modeliai visada būna geriausi – Alessandra Ambrosio, Miranda Kerr. Jos puikiai žino, ką reikia daryti, ir užtikrina, kad kiekvienas fotografas gautų akių kontaktą. Tomas Cruise'as taip pat yra vienas iš geriausių“, – atviravo fotografas.

O kas yra blogiausi pozuotojai? Martha Stewart, Chrisas Rockas ir Benas Stilleris.

Niekada neprašykite Beno „Blue Steel“ pozos“, – patarė fotografas, turėdamas omeny garsiąją Beno Stillerio pozą iš komedijos „Zulanderis“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai