Fotografas Algis Kriščiūnas įamžino 100 besilaukiančių moterų

Besilaukiančių moterų fotosesija "Ateitis sveikina Lietuvą" / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-16 14:12
Konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ proga pirmadienio popietę buvo suorganizuota besilaukiančių moterų fotosesija „Ateitis sveikina Lietuvą“. Net 100 nėščiųjų buvo įamžintos bendroje nuotraukoje.

Nacionalinėje dailės galerijoje šimtas būsimų mamų buvo daugiau nei valandą ruošiamos šiai ypatingai fotosesijai. Fotosesija skirta pasveikinti Lietuvą su šimtmečiu.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ir ne tik. Tai – ir noras: atkreipti dėmesį į moterį, kaip aktyvią ateities kūrėją; parodyti, kad visuomenė jau šiandien turi galvoti apie ateitį; skatinti sąmoningumą kuriant šeimas ir auginant vaikus; parodyti, kad tauta gali didėti, kai vaikai auga sąmoningose šeimose; vystyti bendrumo ir vienybės jausmą, stiprinti teigiamą Lietuvos ateities viziją.

Šio įvykio organizatorius – mokymų centras „SoulACTION“. Jis pirmą kartą Lietuvoje organizuoja tarptautinę konferenciją sąmoningoms mamoms „Sveika ir laiminga mama“, kuri įvyks Mamos dieną, gegužės 6-ąją, „Compensa“ koncertų salėje.

Sąmoningą tėvystę palaiko „Ergo“ gyvybės draudimas. Besilaukiančioms moterims drabužius pasiuvo vaikų prekės ženklas „Oxox“. Nėščių moterų atranka pasirūpino agentūra „Editos kastingas“.

Fotosesijos rezultatu organizatoriai žada pasidalyti artimu metu, o mes kviečiame peržiūrėti Žmonės.lt užfiksuotas proceso akimirkas.

Žmonės.lt