Fotografas A.Repšys dvi savaites fiksavo Vilniaus eglės statybas ir įžiebimą: žiūrėkite įspūdingą video

Vilniaus Kalėdų eglė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-30 12:40
Fotografas Andrius Repšys nuo viešbučio „Grand Hotel Kempinski“ stogo beveik dvi savaites nepertraukiamai fiksavo Vilniaus Kalėdų eglės statybas ir atrinkęs daugiau nei 20 000 kadrų sujungė juos į įspūdingą vaizdo klipą.

Andrius Repšys pasakoja, kad jau daugelį metų užsiiminėja fotografavimu laiko intervalais (angl. time lapse). Dažniausiai fotografui tenka fotografuoti įvairių objektų statybas, tačiau šįkart vyras nusprendė nufotografuoti būtent Vilniaus Kalėdų eglės įrengimo Katedros aikštėje procesą.

„Norėjosi įamžinti tą procesą iš aukštai, kuomet darbininkai tarsi tos darbščios skruzdėlytės diena po dienos puošė eglę ir sukūrė nuostabų vaizdinį“, – portalui Žmonės.lt komentavo fotografas.

Fotografas Andrius Repšys
Fotografas Andrius Repšys

Andrius Repšys net dvi savaites fiksavo eglutės statybų procesą ir padarė daugiau nei 20 000 kadrų. Tiesa, nors fotoaparatas akimirkas fiksavo automatiškai, vis dėlto Andriui dažnai tekdavo sugrįžti ant stogo ir nuvalyti kameros objektą dėl prasto oro.

„Pasitaikė įvairių kadrų, todėl teko 20 tūkst. užfiksuotų nuotraukų atrinkinėti po vieną ir sujungti į bendrą, kokybišką vaizdo įrašą“, – patirtimi dalijosi Andrius.

Pristatydamas Vilniaus Kalėdų eglės statybų proceso vaizdo įrašą, fotografas primena, kad nors techninės galimybės niekada šimtu procentu neatstos realaus vaizdo, visgi, siaučiant virusui geriau likti namuose ir eglute pasigrožėti už anapus ekranų.

„Linkiu visiems likti namuose, galvoti ne tik apie savo, bet ir apie kitų saugumą. Šiais laikais yra įvairiausių priemonių bei techninių galimybių, kaip pamatyti eglę nesigrūdant kamščiuose ir nesibūriuojant Katedros aikštėje. Būkite atsakingi ir pasinaudokite tuo“, – teigė jis.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

Naujausi straipsniai