Forumo aikštės griuvėsiuose princas Williamas rado savo žmonos vaikystės nuotrauką

Princas Williamas viešėjo Jordanijoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-25 14:08
Jungtinės Karalystės princas Williamas šiuo metu vieši Jordanijoje. Ši kelionė – jo turo po Vidurio Rytų dalis. Sekmadienio vakarą princas Williamas praleido su Jordanijos kronprincu Husseinu žiūrėdamas Pasaulio futbolo čempionato rungtynes, o pirmadienį apsilankė Džarašo mieste esančiuose forumo aikštės griuvėsiuose.

Čia princą Williamą pasitiko didžiulė nuotrauka, kurioje – keturmetė Kate Middleton su savo seserimi Pippa ir tėčiu Michaelu. Fotografija buvo pastatyta būtent toje vietoje, kurioje prieš daugiau nei 30 metų įsiamžino būsimoji princo Williamo žmona.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Išvydęs fotografiją princas nesutramdė juoko ir pašiepė savo uošvį, įamžintą su šlepetėmis per pirštą. „Sekantį kartą reiks atsivežti vaikus kartu“, – nenuleisdamas akių nuo nuotraukos sakė princas.

Kate Middleton, dabar geriau žinomos kaip Kembridžo hercogienė Catherine, šeima Jordanijoje gyveno trejus metus. Princas Williamas patikino, kad Catherine labai liūdi, jog negalėjo kartu atvykti į Jordaniją, išvysti savo vaikystės namų. Juose, beje, šiandien gyvena vaikų gydytoja.

„Ji džiaugtųsi lankydamasi čia. Jai čia patiko, išties patiko. Ji labai nusivylė, kad į Jordaniją išvykau vienas“, – sakė princas Williamas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai