Formos ir tekstūros: svetainės baldų dizaino tendencijos 2022-aisiais

Svetainės baldų dizaino tendencijos 2022-aisiais
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Svetainė – tai pagrindinė namų erdvė, kurioje dera tiek ramus poilsis, tiek aktyvios veiklos. Kartu su artimaisiais ir draugais joje dažniausiai sutinkame šventes, o vakare po dienos darbų ilsimės. Jei norite efektyviai atnaujinti šią erdvę, svarbu atsižvelgti į vyraujančias sumanaus dizaino tendencijas. Ypač – į baldų dizainą. Tad kokios svetainės baldų tendencijos vyraus 2022-aisiais?

Funkcionalumas

2022-ųjų baldų dizaino sprendimai nukreipti į patogias, funkcionalias ir atpalaiduojančias namų erdves. Todėl kiekvienas baldas, esantis namuose, turi atlikti tam tikrą funkciją. Ne išimtis ir svetainės erdvė. Čia vis dažniau pasirenkami transformuojami gaminiai, dairomasi sumanaus daiktų sandėliavimo sprendimų.

Kalbant apie mažas erdves ir jų įrengimą, daug dėmesio sulaukia mažesnių gabaritų minkštieji baldai. Čia žaidžiama dizaino sprendimais, kurie suteikia patalpai didesnės erdvės įspūdį. Tai ypač aktualu nedidelių, studijos tipo būstų savininkams.

Svetainės baldų dizaino tendencijos 2022-aisiais: funkcionalumas

Baldų formos

Vis daugiau dėmesio sulaukia organiškas braižas, tad, natūralu, pamažu nuo aštrių briaunų, nenatūralių linkių pereinama prie apvalesnių formų. Griežtas linijas ir aštrius kampus keičia švarių, švelnių linkių baldai. Į 2022-ųjų interjerą grįžta žemesni ir kompaktiškesni minkštieji baldai.

Apvalios formos suteikia dizainui švelnumo. Interjero ekspertai pastebi – renkantis tokius baldus, paprasčiau patiems susikurti atpalaiduojančią atmosferą. Natūralūs, netobuli linkiai skleidžia daugiau raminančios energijos. Domina aukštos kokybės, švelnių formų sofos? Verta jų pasižvalgyti internetinėje baldų parduotuvėje Magresbaldai.lt.

Svetainės baldų dizaino tendencijos 2022-aisiais: baldų formos

Kokybiški audiniai

Renkantis minkštus baldus, be abejonės, svarbu atsižvelgti į jų apmušalus. Vieni iš populiariausių – medvilnė, gobelenas, oda. Medvilnės ir gobeleno audiniai yra itin tvirti ir minkšti, o odiniai apmušalai yra lengvai prižiūrimi, pakankamai švelnūs, taip pat pasižymi tvarumu. Čia pasirinkimą neretai nulemia kuriamas stilius, mat pripažinti gamintojai bet kokio tipo baldui suteikia kokybės garantą. Iš aukštos kokybės audinių pagaminti baldai leidžia sukurti estetišką ir patogų svetainės interjerą.

Svetainės baldų dizaino tendencijos 2022-aisiais: kokybiški audiniai

Norint atnaujinti ar įrengti svetainės erdvę pagal 2022-ųjų metų tendencijas, reikėtų rinktis funkcionalius ir kokybiškus baldus. Žinoma, tuomet skirti laiko sumaniam erdvės planui, patogaus judėjimo užtikrinimui. Funkcionalumas, stilius ir kokybė – vienas nuo kito neatsiejami kriterijai. Atsižvelgę į minėtus aspektus, mėgausitės jaukiu ir patogiu svetainės interjeru.

Svetainės baldų dizaino tendencijos 2022-aisiais (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau