„Flying Saucer Gang“ pristato naują dainą ir klipą: teko nukirpti Gamkos dredus

Flying Saucer Gang dainos „Gauja“ vaizdo klipo kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-16 10:44
Dėl karantino suvaržymų šį kartą „Flying Saucer Gang“ nariai turėjo būti ypatingai kūrybingi, todėl jie pasirinko pavaizduoti savo pasaulį technologijų pagalba. Klipas dainai „Gauja“ buvo nufilmuotas per 1 dieną studijoje su žalia siena (ang. green screen), o štai montavimo ir vizualizacijų įgyvendinimo darbai užtruko net mėnesį

„Daina atspindi tai, kas nutiesė muzikinį kelią mūsų grupei. Kelionė prasidėjo nuo nepakartojamų vakarėlių su geriausiais draugais, nuo nenutylančios muzikos ir bemiegių naktų kuriant. Laikui bėgant tie vakarėliai tapo atviri visiems mūsų bendraminčiams, visai publikai per koncertus“, – pasakoja Remigijus Daškevičius.

Klipo idėja jau seniai sukosi Remigijaus galvoje: „Kur FSG, ten energija, triukšmas ir ryškios spalvos. Būtent tai matosi ir girdisi naujame kūrinyje. Man patinka perteikti savo pasaulį klausytojams ne tik muzika ir žodžiais, bet ir vaizdais. Pasitelkus naujausias technologijas, mums pavyko sukurti animacinį pasaulį, lyg ką tik išėjusį iš mūsų vaizduotės. Toki klipą nufilmuoti norėjome jau seniai, tačiau iki šiol neprisiruošėme… Karantinas, sustabdytos visos įprastos pramogos, uždarytos viešos erdvės ir saviizoliacija grąžino mus prie senos idėjos. Taip ir gimė klipas, kuriame filmuojamės tiesiog Gamka ir aš!“.

„Flying Saucer Gang“
„Flying Saucer Gang“

Klipe broliai pasipuošia vis skirtingais kostiumais, bet visada primena kompiuterinių žaidimų veikėjus, anime personažus ar superherojus. 

„Filmavome kiaurą dieną, nuo ryto iki vėlaus vakaro – taip smagiausia. Filmuodamasis jaučiuosi nesustabdomas, šis procesas iš tiesų išlaisvina mano vaizduotę, – sako Germanas Daškevičius-Gamka. – Kurį laiką galvojome apie sekantį žingsnį, kol galiausiai priėjome išvados – privalome išlaisvinti savo vidinį samurajų.“

Klipe matosi, kad kovoje su priešininku, Germanui yra nupjaunami dredai, ir nors tai yra tik montažas, realiame gyvenime jis pasiryžo paaukoti taip ilgai augintus plaukus. Klipas buvo nufilmuotas dar prieš M.A.M.A. apdovanojimus, o ant raudono kilimo Germanas pasirodė dar su ilgais dredais. Tai tebuvo perukas, nenorint atskleisti visų naujienų per anksti.

Grupė „Flying Saucer Gang“ / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Grupė „Flying Saucer Gang“ / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Singlas „Gauja“ yra jau antras vaikinų darbas išleidžiamas kartu su Universal Music Group. Pirmasis buvo „Tuk Tuk“, išleistas pernai rugpjūtį. Patys FSG nariai pasidalino, kad jiems yra labai įdomu naujus  projektus vykdyti su pasaulinio lygio profesionalais.

 

Flying Saucer Gang daina „Gauja“:

(Įspėjame, dainoje girdimi keiksmažodžiai)

Naujausi straipsniai