„Flying Saucer Gang“ pristato kūrinį „Lie To Me“ ir muzikinį klipą, kuriame įsiamžino Karolina Meschino

Vilnių drebino repo grupė „Flying Saucer Gang“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-01 12:01
Skandalingieji Kauno reperiai „Flying Saucer Gang“ pirmadienį pristatė naujausią savo kūrinį „Lie To Me“ ir muzikinį vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo ir grupės lyderio Remigijaus Daškevičiaus mylimoji, socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino.

„Lie To Me“ – pirmas grupės kūrinys, kuris atvirai kalba apie jausmus ir meilę. Vaikinai pripažįsta, jog kol kas tai yra brangiausias jų muzikinis klipas. 

Dainos audio takelį suvedinėjo garso enžinierius Will Reeves dirbęs su tokiais garsiais pasaulinės industrijos vardais kaip „will.i.am“, „Tekashi“, „6ix9ine“, „A Boogie wit da Hoodie“. Grupės narių ir vaizdo klipo heroju įvaizdžiais rūpinosi Aura Narmontaitė, o drabužiai kurti užsienio dizainerių. Klipe taip pat galima pamatyti atlikėjų merginas, tarp jų ir Remigijaus Daškevičiaus „Retro“ mylimoji socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino. 

„Flying Saucer Gang“ susikūrė vos daugiau nei prieš metus ir jau turėjo virš 40 koncertų. Grupės kūriniai muša surenkamų klausytojų ir dainų perklausų internetinėje erdvėje rekordus, pernai vasarą vaikinai apšildė vieną iš garsiausių Lietuvos atlikėjų – Egidijų Dragūną-SEL. Į „Flying Saucer Gang“ pasirodymus rikiuojasi gerbėjų minios, vaikinai jau ne kartą koncertavę „Žalgirio“ arenoje, šiemet buvo nominuoti net dviems M.A.M.A. apdovanojimams, laimėjo publikos simpatijų prizą, ir baigia užkariauti Lietuvos jaunimo širdis. Netolimoje ateityje grupė planuoja išleisti pirmą bendrą dainą su žaibiškai populiarėjančiu JAV atlikėju Nessly. Artimiausi „Flying Saucer Gang“ koncertai: Balandžio 13-ąją Londone „Studio 338“ bei balandžio 20-ąją Kaune.

Naujausi straipsniai