Sezono topas, su kuriuo pozuoja visi: nuo Natalijos Bunkės iki seksualiosios Kendall Jenner

Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ir kam tau rožinis flamingas? Ar šiaip fantastinis gyvūnas, ant kurio taip gera plūduriuoti žydrose bangose? Daugelis atsakys, kad tai gražu, stilinga šmaikštu. Lietuvos įžymybės šią vasarą mielai pozavo su pripučiamais vandens žaislais, kai tuo tarpu užsieniečiai jau praėjusį sezoną demonstravo išmonę besirinkdami kuo išskirtinesnius ir ryškesnius „kompanjonus“ pasiplaukiojimui.

Pernai tokiais negalėjo atsidžiaugti Amy Schumer, Diane Kruger, Miley Cyrus, Taylor Swift, Gigi Hadid ir kitos pramogų pasaulio bei socialinių tinklų divos. Šiemet mada visa jėga užgriuvo ir Lietuvą, tik tendencija sunkiau pritaikoma – kad ir kaip norėtųsi tokio paties žaisliuko, kokį turi Miley ar Gigi, lediniame Baltijos vandenyje kokteilio ilgai nepagurkšnosi. O ir nesaugu jūroje tokiais naudotis – juk garsenybės pramogauja tobuluose savo baseinuose.

Miley Cyrus

Pripučiamųjų ratų bumas pirmiausia nudžiugino gamintojus – kai kuriose parduotuvėse vienu metu net buvo sudaromi sąrašai norinčių įsigyti madingiausius. Lietuviškuose „Senukuose“, pavyzdžiui, flamingų nebeliko jau birželio pabaigoje.

Shay Mitchell

Pastebėta, kad dauguma pasaulio garsenybių rinkosi australų kompanijos „SunnyLife“ aksesuarus, populiariausi jų modeliai suaugusiesiems kainuoja apie 60 eurų. Gamintojai žada patogią sėdynę komfortiškam poilsiui ir tvarumą – niekam nereikia modernių paskenduolių, ypač iš žvaigždžių pasaulio.

Simona Nainė

Guminių (išties – PVC) žaislų žavesio paslaptis paprasta – plaukioti ant jų malonu. Jie gana dideli, kad galėtų patogiai įsitaisyti suaugęs žmogus. Vaizdas iš vandens visai kitoks nei iš sausumos – išplaukusi jautiesi atsiribojusi nuo trukdžių ir trikdžių. Jei nusibosta vienai, galima surengti flamingų ar gulbių plaukimo varžybas su draugais. Na – ir tai ypač svarbu asmenukių ir socialinių tinklų laikais (beje #pinkflamingo socialiniuose tinkluose aptinkama per 140 000 kartų!) – įsitaisiusi milžiniškame paukštyje atrodote smulkesnė ir grakštesnė, o kuri to nenorėtų? Be to, rožinė taip žaviai pabrėžia įdegį! Belieka sulaukti tikros vasaros. Arba išvažiuoti į Los Andželą.

Justina Stambrauskaitė ir Natalija Bunkė / Asmeninio archyvo nuotr.

Dar prieš dvejus metus žiniasklaidą apskriejo dabar jau eks mylimųjų – JAV dainininkės Taylor Swift ir didžėjaus Calvino Harriso, – kojomis grakščiai apsipynusių pripučiamą gulbę, fotografija.

Vasaros „must have“ – pripučiami žaislai, ant kurių pozuoja žvaigždės (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau