Finansų analitikė Milda Dargužaitė laukiasi pirmagimio: „Vardą išrinkome, pasiruošėme jo atėjimui į pasaulį“

Milda Dargužaitė / Gretos Skaraitienės nuotr. / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-04 00:25
Bendrovės „Northern Horizon Capital“ generalinė direktorė Milda Dargužaitė (44) laukiasi vaikelio. Buvusi Sauliaus Skvernelio vadovautos Vyriausybės kanclerė šia žinia pasidalijo socialiniame tinkle. Moteris portalui Žmonės.lt atskleidė, kad sūnaus su ilgamečiu širdies draugu jiedu sulauks jau visai netrukus.

Milda Dargužaitė pirmadienio vakarą feisbuke paviešino savo nuotrauką, kuri akivaizdžiai išdavė, kad moteris netrukus taps mama.

„Karantino projektas“, – prie fotografijos rašė Milda.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su M.Dargužaite, ši pasakojo, kad pirmagimis buvo labai lauktas. „Vardą sūnui jau išrinkome, laukiame bei pasiruošėme jo atėjimui į pasaulį, tačiau daikteliai dar ne visi supirkti. Labai džiaugiuosi, kad žmonės Lietuvoje noriai dalijasi ir gavau ne vieną pasiūlymą padovanoti kūdikiams skirtų reikmių. Kad ir vakar... socialiniame tinkle pasidalijusi šia žinia“, – komentavo žinoma moteris.

Milda juokėsi, jog karantinas – puikus metas nuslėpti tokią asmenišką žinią, o šiuo metu ji jau skaičiuoja paskutines vaikelio laukimo dienas.

Finansų analitikė pasakojo, kad su ilgamečiu širdies draugu, kuris viešumos nepageidauja, ji susipažino dar studijų metais Amerikoje. 

„Kartu esame jau kurį laiką, o susitikome gan seniai, kai abu mokėmės JAV“, – išdavė ji.

Karantino projektas :)

Posted by Milda Darguzaite on Monday, May 3, 2021

JAV Midilburio koledže ir Prinstono universitete studijavusi Milda Dargužaitė už Atlanto karjeros siekė investicijų bankuose. Į Lietuvą ji grįžo prieš dešimt metų, tuomečio premjero Andriaus Kubiliaus kvietimu, dirbo ūkio ministro patarėja.

Vėliau ėjo agentūros „Investuok Lietuvoje“ generalinės direktorės pareigas. 2015-aisiais vadovavo Didžiosios Britanijos banko „Barclays“ technologijų centrui Lietuvoje.

2016 metų gruodį tuomečio premjero Sauliaus Skvernelio pakviesta Milda Dargužaitė tapo Vyriausybės kanclere, tačiau 2017-ųjų lapkritį iš šių pareigų pasitraukė.

Šiuo metu ji – bendrovės „Northern Horizon Capital“ generalinė direktorė.

Naujausi straipsniai