„Finalo ketverto“ žiūrovų numylėtinė Indrė atskleidė, kur panaudotų iškovotus 10.000 eurų: „Iš mokytojo algos daug neatsidėsi“

Indrė Juodeikienė / V. Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-26 09:25
Sekmadienį LNK televizijos žiūrovų laukia įspūdingas „Finalo ketverto“ superfinalas. Šou metu žiūrovai ne tik rinks geriausią projekto atlikėją, bet ir mėgausis netikėtomis staigmenomis bei ryškiausių Lietuvos žvaigždžių pasirodymais.

Balsą už savo mylimiausią konkurso dalyvį galite atiduoti čia.

Viena iš ketverto, kovosiančio dėl pagrindinio prizo – kretingiškė vaikų darželio mokytoja Indrė Juodeikienė. Ji neslepia, kad išgirdus apie dešimties tūkstančių eurų sumą, motyvacija nugalėti dar padidėjo.

„Kai išgirdau prizą... Žiauriai norėčiau, galėčiau susikurti, išsileisti dainas – juk trikdis ir yra finansai. Kiek aš galiu atsidėti iš mokytojos algos? Susitaupai vienai dainai, įrašai ją, iš karto pradedi dėti po eurą kitai. Taip gaunasi vos daina-dvi per metus. O čia – dešimt tūkstančių, labai dideli pinigai“, – emocijų neslėpė Indrė.

„Labiausiai superfinale bijau savęs pačios. Per pusfinalį jau ryte atsikėliau su jauduliu, visą dieną pradrebėjau ir dėl to nepavyko pirmosios dainos atlikti taip, kaip norėjau... Atrodo, labai didelė atsakomybė – taip toli atėjau, kiek net nesitikėjau pasiekti projekte, dabar jau negaliu suklysi. Bet juk geriausiai scenoje pavyksta, kai atsipalaiduoji, o ne galvoji apie menkiausią klaideę. Tikiuosi, kad pavyks susidoroti su jauduliu ir tuo savęs plakimu per superfinalą“, – atskleidė dainininkė.

„Suprantu, kad kiti atlikėjai projekte, pavyzdžiui, Senjasa, prieš kurią koviausi pusfinalyje, atstovauja jaunąją kartą, o man patinka tokios senesnės dainos – melodingesnės, kitokios. Yra daug žmonių, kurie gali dainuoti Arianą Grande, aš prie senesnės muzikos linkstu...“ – atskleidė Indrė.

„Manau, į šou pusfinalyje sugrįžusi Gabrielė Banevičienė-Gabi – labai stipri. Paklausykit, kaip jinai dainuoja, koks balsas – nuostabu. Bijau tik vieno, kad abi norėsime dainuoti tą pačią dainą“, – juokėsi kretingiškė.

Indrė Juodeikienė, Gabrielė Banevičienė-Gabi, Gintarė Korsakaitė ir Algirdas Daumantas jau šį sekmadienį susikaus dėl pergalės ir pagrindinio dešimties tūkstančių eurų prizo. 19.30 val. LNK televizijos žiūrovų laukia įspūdinga, staigmenų kupina superfinalo transliacija, kurioje apsilankys ir ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai