„Finalo ketverto“ nugalėtoja I.Malakauskaitė-Juodeikienė su vyru susilaukė antrojo vaiko

Indrė Malakauskaitė-Juodeikienė su vyru ir sūnumi Jokūbu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Muzikinio projekto „Finalo ketverto“ nugalėtoja, muzikos mokytoja Indrė Malakauskaitė-Juodeikienė kartu su vyru Egidijumi Juodeikiu susilaukė antrojo vaiko. Rugsėjo 7-ąją porai gimė sūnus. Žinią apie sūnaus gimimą I.Juodeikienė patvirtino portalui Žmonės.lt.

Muzikos mokytoja, atlikėja Indrė Malakauskaitė Juodeikienė portalui Žmonės.lt atskleidė, kad Kretingos ligoninėje jai gimė berniukas. Naujagimiui suteiktas Kasparo vardas, kurį išrinko jos vyras.

„Iš tiesų iki pat vakar dar nežinojome, kokiu vardu pavadinsime sūnų, bet pamačius mažylį klausimų nebekilo“, – Žmonės.lt sakė I.Juodeikienė.

Moteris patvirtino, kad abu su mažyliu jaučiasi gerai, yra sveiki, o gimdymas praėjo sklandžiai. „Na, bet reiks laiko atsigauti, gimdymas vis dėlto ne pramoga“, – sakė atlikėja.

Indrė Juodeikienė / Ievos Jūros nuotr.

Indrė jaučiasi dėkinga Kretingos ligoninės akušerijos skyriui už nuoširdų darbą ir pastangas gimdymo metu. Jame dalyvavo ir jos vyras Egidijus, kuris šiuo metu yra kartu su žmona ir naujagimiu.

Kasparas yra antrasis I.Malakauskaitės-Juodeikienės ir E.Juodeikio sūnus. Pora kartu augina beveik dvejų metukų Jokūbą.

„Daugiau lankytojų negali būti dėl pandemijos. Gaila, kad Jokūbėlis negali atvažiuoti pamatyti broliuko, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai ir po dviejų parų galėsime vykti namo“, – viltimis dalijosi moteris.

Indrė Juodeikienė / Asmeninio albumo nuotr.

„Finalo ketverto“ nugalėtoja džiugia žinia pasidalijo ir socialiniame tinkle „Facebook“. 

„Šiandien, 14.31val gimė mūsų antrasis stebuklėlis Kasparas“, – rašė ji. Po šiuo įrašu pasipylė artimųjų ir bičiulių sveikinimai.

Šiandien, 14.31val gimė mūsų antrasis stebuklėlis Kasparas????

Posted by Indre Malakauskaite-Juodeikiene on 2021 m. rugsėjo 7 d., antradienis

Kiek anksčiau portalui Žmonės.lt Indrė pasakojo, kad antrasis nėštumas – sunkesnis nei pirmas. Visgi moteris džiaugėsi sulaukianti sutuoktinio ir artimųjų pagalbos.

„Na, šis nėštumas sunkesnis nei pirmasis, o ir su pirmagimiu palakstyti, dėl blogos savijautos, neturiu kaip. Dėl to graužiu save, nors, iš tiesų, juk nelabai ką ir pakeisti galiu. Labai džiaugiuosi, kad turiu šalia vyrą, mamą ir sesę, kurie man labai padeda prižiūrint Jokūbą“, – sakė I.Juodeikienė.

Žmonės.lt primena, kad I.Juodeikienė su sutuoktiniu Egidijumi pirmagimio susilaukė 2019-ųjų lapkritį.

Indrė Juodeikienė (8 nuotr.)
+2

Skaitykite daugiau