„Finalo ketverto“ narė Gintarė Korsakaitė: „Man svarbu, ką apie mane mano kiti“

Gintarė Korsakaitė / V. Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-20 15:23
Psichologijos studentė Gintarė Korsakaitė (24) teigia, kad kas kartą lipdama į „Finalo ketverto“ sceną ji kovoja su savimi. Sekmadienį LNK televizijos žiūrovai išvys lemiamą šou pusfinalį, kurio metu dainininkė mėgins apginti savo sostą ir gauti bilietą į superfinalą.

„Manau, praėjusį kartą gavusi dvikovą sustiprinau savo pozicijas. Nors smagu gauti neliečiamybę, bet iš kitos pusės – tuomet nebūčiau turėjusi galimybės pasirodyti. Šį kartą esu paruošusi tikrai stiprų pasirodymą, gal būsiu verta teisėjų užrakinimo“, – teigė dainininkė.

„Visą praėjusią transliaciją sėdėjau kaip ant adatų. Jei man būtų metę iššūkį pačioj laidos pradžioj, nežinau, kuo būtų pasibaigę. Man kiekvienas pasirodymas svarbus, tai – mano muzikinis kelias. Kaip pasirodysiu, ką pamatys žiūrovai, ką ištransliuosiu…“ – atviravo Gintarė.

„Noriu, kad žmonės manęs klausytųsi, jiems patikti, atrasti savo auditoriją. Net nežiūrėjau praėjusių laidų, nes po jų užaugo labai didelė motyvacija ir nenorėjau savikritiškai jos nusimušti. Žinau, kiek daug man kainavo tai, kad išdrįsčiau šį projektą ne žiūrėti nuo sofutės namie, o ateiti į sceną ir dainuoti. Man gana sėdėti namuose tarp knygų, dabar reikia įvertinimo, noriu dainuoti. Tikiuosi, iki pat superfinalo“, – atskleidė Gintarė Korsakaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai