„Finalo ketverte“ dalyviui Gabrieliui Vageliui teko pripažinti – pasirodė rimtas konkurentas

„Finalo ketverte“ Gabrieliaus Vagelio ir Algirdo Daumanto dvikova / V. Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienį LNK televizijos žiūrovai stebėjo kaip niekad įtemptą „Finalo ketverto“ laidą. Tai buvo paskutinis šansas naujiems pretendentams iškovoti teisę dalyvauti projekte. Juo pasinaudojo ir į Gabrieliaus Vagelio sostą nusitaikęs Algirdas Daumantas.

Šį kartą „Finalo ketverto“ nariai pirmą kartą kovojo vieni prieš kitus. Po pirmojo jų atlikto kūrinio teisėjai Vidas Bareikis, Egidijus Dragūnas ir Martynas Tyla sprendė, kam duoti neliečiamybę. Bilietą į pusfinalius gavo vaikų darželio mokytoja iš Kretingos Indrė Juodeikienė – jos sostas visą laidą buvo užrakintas.

Pirmoji dvikova įvyko tarp dviejų vaikinų. Projektą stebėjęs Algirdas Daumantas, tik gavęs tris „taip“ iššūkį, metė Gabrieliui Vageliui. Tarp judviejų jau seniai tvyrojo įtampa – dar prieš septynerius metus Algirdas Daumantas turėjo būti G. Vagelio pritariantysis vokalistas atrankoje į „Euroviziją“, tačiau paskutinę sekundę šio šanso neteko neva be jokio Gabrieliaus paaiškinimo. Algirdo Daumanto teigimu, būtent tai ir paskatino jį nusitaikyti būtent į Gabrieliaus sostą – atkeršyti už patirtą skriaudą ir septynerius metus trukusią tylą. „Tai buvo taktika, tarp mūsų viskas gerai“, – jau po dvikovos šypsojosi Algirdas Daumantas.

„Tai galima pavadinti šou bizniu. Nuo reportažo pradžios, intrigos – super. Va taip ir reikia daryti“, – Algirdo Daumanto pasirinkimą įvertino Egidijus Dragūnas. Žiūrovų sprendimu vos penkių balsų skirtumu projektą paliko nuo pirmos laidos soste nepajudinamai sėdėjęs Gabrielius Vagelis.

Antroji dvikova atiteko Marijai Beržei. „Tu – profesionalė. Tau trūksta tik geros dainos ir tu būsi didelis žmogus ant scenos“, – pagyrų negailėjo teisėjas Martynas Tyla. Marija į dvikovą iškvietė psichologijos studentę Gintarę Korsakaitę. Žiūrovų sprendimu Gintarei pavyko išsaugoti sostą.

Abejingų nepaliko ir Monika Mėčiūtė, atlikusi akustinę Britney Spears dainos „Toxic“ versiją. Ji į sceną lipo jau likus tiek vienam atrakintam sostui ir, gavusi tris „taip“, neturėjo pasirinkimo – į dvikovą teko kviesti prieš savaitę jautria daina sūnui sužavėjusį malaizietį Sherman Tan. Žiūrovai nusprendė, kad būtent Monika turi užimti sostą ir keliauti į pusfinalius.

Kitas sekmadienis „Finalo ketverte“ – ypatingas. Šiuo metu vyksta balsavimas, kurio metu žiūrovai nuspręs, kurie keturi sostuose sėdėję dalyviai verti antro šanso susikauti dėl vietos finale. Tarp jų – ir likus paskutiniam žingsniui pasitraukęs Gabrielius Vagelis, ir per sezono premjerą sostus palikusios Ingrida Toleikytė bei Silvija Pankūnaitė. Sekmadienį 19.30 val. „Finalo ketverto“ gerbėjų laukia netikėta laida ir aršios dvikovos dėl vietos superfinale.

Nepamirškite savo balso atiduoti ČIA

Skaitykite daugiau