„Finalo ketvertas“ nugalėtoja Indrė Juodeikienė pristato naujausią kūrinį: „Šiandien mano gyvenime kaip niekada daug meilės“

Indrė Juodeikienė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-22 09:43
Dar pavasarį nugriaudėjusio projekto „Finalo ketvertas“ nugalėtoja Indrė Juodeikienė, šiandien pristato naująją dainą pavadinimu „Tu man pasaulis“.

„Šiandien mano gyvenime kaip niekada daug meilės, vaikelio laukimas, mylintis vyras šalia... Tad apgaubta šiuo tyru jausmu parašiau dainą. „Tu man pasaulis“ – tai daina apie meilę, apie vienintelę, tikrąją ir besąlygišką meilę. Aš tikiu, jog iš tikrųjų mylėti žmogus gali tik vieną kartą gyvenime.  Ir visi kiti susižavėjimai pasimiršta akimirksniu. Šito jausmo nesumaišysi su niekuo. Atsiranda žmogus tavo gyvenime, dėl kurio pergyveni daugiau nei dėl savęs“, – sako Indrė.

Išskirtinė fotosesija – gaublys ant veido

„Aš visuomet kreipiuosi į vyrą patarimo. Galėčiau pasakyti, kad jis didžiausias mano kritikas – nepraleis pro akis nė vienos smulkmenos. Ir jei matys, kad gali kurią nors vietą patobulinti, būtinai pasakys. Mano karjeros reikalus namie deriname abu, todėl ir fotosesijos idėją išgvildenome kartu. Gaublys ant veido – dar labiau sustiprina visos dainos mintį: tu man pasaulis, kuriame būsiu iki tos akimirkos, kai paskutinį kart užmerksiu savo akis.

Indrė Juodeikienė / Organizatorių nuotr.
Indrė Juodeikienė / Organizatorių nuotr.

Žinoma, idėja taip ir liktų tik idėja, jei nebūtų žmogaus, kuris įgyvendintų ją. Noriu labai padėkoti Kornelijai Mažeikaitei, kuri sutiko imtis šio kruopštaus darbo – rezultatas džiugina bei stebina labiau, nei galėjau tikėtis“.

Indrė sako besitikinti, kad ir ši daina atras savo klausytojų ratą. Išgirskite ir jūs.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai