„Finalo ketvertą“ ves du bičiuliai: „Naujame šou tvyros nuolatinė įtampa“

Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-18 09:59
Jau greitai LNK televizijos eteryje prasidės moderniausias, pasaulinių muzikos įrašų kompanijų dėmesio centre esantis muzikinis projektas „Finalo ketvertas“. Talentų šou vedėjais taps Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus.

„Manau, žiūrovai puikiai žino, kad iš mūsų dueto gali tikėtis tiesiog visko. Gera į sceną lipti su puikiu bičiuliu – nebijome vienas kitą patraukti per dantį, kartu kurti sudėtingas dramas ar tiesiog įžiebti netikėtą konfliktą. Įdomiausia tai, kad net pats negaliu nuspėti, ko iš mūsų tikėtis. Aišku tik viena – nuobodu čia nebus“, – atskleidė Rolandas Mackevičius.

Pingvinas ir Rolandas
 / LNK nuotr.
Pingvinas ir Rolandas / LNK nuotr.
Mantas Stonkus / LNK nuotr.
Mantas Stonkus / LNK nuotr.

Rolandas pasakojo, kad šis muzikinis projektas – tikrai išskirtinis. „Tokio dramatiškumo dar nematėme nė viename talentų šou. Visus du mėnesius tvyros nuolatinė finalo įtampa. Iš pirmo žvilgsnio saugiuose sostuose sėdintys senbuviai kas kartą susidurs su naujais, galbūt dar geresniais vokalistais, norinčiais užimti jų vietą. Finalo ketvertui teks įsikibti į savo kėdes ir kas kartą įrodyti žiūrovams, kad būtent jie verti likti svarbiausiose vietose muzikos industrijoje“, – teigė R. Mackevičius.

Rolandas Mackevičius
 / LNK nuotr.
Rolandas Mackevičius / LNK nuotr.

„Nors dabar į atrankas jau plūsta kandidatai. Šis projektas išskirtinis tuo, kad net jau prasidėjus projektui atsiras naujų dalyvių. Vieną sekmadienį galima sėdėti ant sofos, o kitą – jau siekti išmesti konkretų dalyvį ar įrodyti, kad esi geresnis ir vertesnis didžiosios pergalės “, – atskleidė projekto vedėjas.

„Svarbiausia, kad čia – ne tik kelias į sėkmę ar talento tobulėjimas. Šiame projekte patys geriausi kovos dėl svarbiausių sostų Lietuvos muzikos industrijoje. Įdomiausia, kad geriausius keis dar geresni ir finalo vertą įtampą bei kovą matysime kiekvieną savaitę. Čia nebus kvailų atrankų ar nevykusių bandymų. Kiekvienam dalyviui padės didžiulė profesionalų komanda, stilistai, vizažistai, muzikos kūrėjai. Kiekviena laida bus rimta ir nuolatinė išlikimo kova dėl vietos ant aukščiausio muzikos olimpo laiptelio“, – atskleidė „Finalo ketverto“ vedėjas Rolandas Mackevičius.

Temos:

LNK

Naujausi straipsniai