Filmuojant vasarišką klipą TV žvaigždės maudėsi dažuose

Vaida Skaisgirė, Vitalijus Cololo ir Gerda Stiklickienė / Vytauto Dranginio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Humoristas Vitalijus Cololo, pilantis mėlynų dažų lietų ant orų pranešėjo Naglio Šulijos skėčio, geltonais raštais veidą išsimarginęs aktorius Džiugas Siaurusaitis, spalvotais dažų milteliais besimėtantys aktoriai Jūratė Budriūnaitė ir Anicetas Gendvilas, tarp margaspalvių pliūpsnių šėlstantys keliautojai Vytaras Radzevičius, Martynas Starkus, realybės šou „2 Barai“.

Gyvenimas greitkelyje“ vedėja Vaida Skaisgirė, „TV Pagalbos“ gelbėtojai Gerda Stiklickienė, Sandra Žutautienė, Arnas Švilpauskas ir dešimtys šokėjų – šiuos išskirtinio vasaros sezono klipo vaizdus TV3 žiūrovai jau spėjo pamatyti televizijos eteryje.

„Stengėmės, kad būtų spalvota, šilta ir vasariškai gražu. Šiuo klipu norėjosi pasidžiaugti pakankamai trumpu šiltuoju periodu Lietuvoje. Norėjosi išsprogdinti didžiulius pliūpsnius spalvų, šviesų, šilumos ir daug juoko. Žmonės, kuriuos žiūrovai mato klipe visi kartu stengėsi sukurti geriausią vasarišką kokteilį, dovanodami pozityviausias emocijas“, – pasakoja vasaros klipo režisierius-prodiuseris Mindaugas Rainys.

Klipo filmavimas / Vytauto Dranginio nuotr.
Klipo filmavimas / Vytauto Dranginio nuotr.

Žvaigždėms teko originalūs vaidmenys. Ar garsūs žmonės neišsigando, sužinoję, kad teks ne tik šokti, bet ir taškytis dažais? „Iki filmavimo dienos klipo herojai nelabai žinojo, kas jų laukia, taigi gavo šiokią tokią smūginę terapiją, – šypsosi M.Rainys, – bet žinant, kad diena šilta, kad yra kur nusiprausti, niekas pergyveno, o tiesiog prisiminė vaikystę. Kada gi dar turėsi galimybę nerūpestingai pasisvaidyti dažais?“

Kiekvienos klipe matomos spalvos pliūpsnis turi prasmę. „TV Pagalba“ asociuojasi su raudona spalva, išgirdus „Naisių vasaros“ pavadinimą kyla asociacijos su žaliais laukais ir mažais kaimeliais, mėlynas lietus ir Naglis Šulija – taip pat akivaizdi sąsaja. O Džiugą Siaurusaitį nusprendėm išmaudyti geltonuose dažuose tiesiog dėl geros emocijos“, – atskleidžia klipo režisierius-prodiuseris.

Klipo filmavimas / Vytauto Dranginio nuotr.
TV3 vinjetės filmavimas (36 nuotr.)
+30

Šią vasarą – gardžiausias eterio premjerų kokteilis, kuris jau nuo gegužės 30 dienos leis mėgautis ryškiausiomis sezono spalvomis. Gyvenimiškų situacijų, nesusipratimų ir iki ašarų juokingų kuriozų kupinas kultinis serialas „Svotai“ įtrauks pirmadieniais-ketvirtadieniais 20 val. Dėmesio centre – maža mergaitė ir ją auklėti mėginančios dvi senelių poros, skirtingos lyg diena ir naktis. Serialą įgarsins žiūrovų mylimi eterio balsai – sutuoktiniai aktoriai Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė.

Nauja pramoginė laida „Sofos ekspertai“ antradieniais dovanos unikalią galimybę pro rakto skylutę pažvelgti į skirtingų šeimų namus ir pamatyti, kokios aistros užverda susibūrus prie televizoriaus ekrano. Kaip televizijos laidas žiūri vaikai?

Ką apie tuos pačius eterio herojus mano senjorai, o ką – žinomų žmonių šeimos? Kurios įžymybės filmavimo kameras įsileis į savo namus, bus atskleista jau netrukus. Žiūrėdami „Sofos ekspertus“ žiūrovai atpažins patys save. O į save pasižiūrėti iš šono juk visuomet labai įdomu.

Suradus Joninių paparčio žiedą, realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ įtrauks į veiksmą netikėtose vietose – greitkelyje Kaunas-Klaipėda įkurtuose dviejuose baruose – grill bare ir picerijoje, kuriuose plušės dvi dalyvių komandos. Šioms vadovaus televizijos eterio žvaigždės – Gerda Stiklickienė ir Vitalijus Cololo.

Klipo filmavimas / Vytauto Dranginio nuotr.

Atrinkti laimingieji – drąsūs, charizmatiški ir komunikabilūs. Jiems teks būti pačiais geriausiais barmenais, o realybės šou svarbiausia bus konkurencinė kova. Dalyvius 24 valandas per parą fiksuos filmavimo kameros, o ištisai stebėti galės internautai.

Vaida Skaisgirė tiesioginiame eteryje vyksiančiuose iškritimo finaluose apžvelgs įsimintiniausias savaitės akimirkas, muzikos pasaulio garsenybės dovanos neužmirštamus pasirodymus, o žiūrovai sužinos, kuris dalyvis buvo silpniausias ir paliks karščiausią vasaros premjerą.

Kuriant TV3 vasaros klipą eterio įžymybės išsimaudė dažuose (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau