Per vaizdo klipo filmavimą Neringai Šiaudikytei teko susidurti su nesklandumais: kartais visko suplanuoti neįmanoma

Atlikėja Neringa Šiaudikytė jau greit gerbėjams pristatys savo naujausią vaizdo klipą / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-24 11:43
Tiek planuota, tiek darbo ir pastangų įdėta ir viskas prabėgo tarsi sapnas... „Esu be galo laiminga, kad ryžausi, užsispyriau, nepasidaviau ir mes tai padarėme“, – sako naują vaizdo klipą visiems savo gerbėjams greit pristatysianti Neringa Šiaudikytė.

Neringa, vaizdo klipo filmavimo užkulisiuose matyti nemaža žmonių komanda.

Iš tiesų. Negaliu atsigėrėti savo komanda ir vakar jaučiausi geriau nei bet kada. Mane supo 17 žmonių: prodiuseriai, padėjėjai, vizažistė, stilistė iir kiti. Ši profesionalų komanda kaip vienas kumštis dirbo ir atidavė paskutines jėgas vardan puikaus rezultato. Suprantu, kodėl JAV triumfuoja filmai ir muzikinė kultūra, nes čia žmones į darbą žiuri rimtai. Ir nesvarbu tu Ariana Grande ar Neringa Šiaudikytė. Be abejo, galbūt skiriasi biudžeto dydis, komandos skaičius, bet galiu pasakyti, jog išgyvenau vieną geriausių savo gyvenimo dienų.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Dar anksti ryte pasidalijote vaizdo įrašu, kuriame sugedęs ir nejudantis iš vietos kabrioletas. Kas nutiko? Ar nufilmavote viską taip, kaip norėjote?

Ryte patyriau šoką. Į susitikimo vietą atvykus stilistei, vizažistei ir vienam kameros asistentui turėjome visi pajudėti automobiliu į dykumą. Sudėjus į automobilį daiktus jis neužsivedė. Išgąsdino ta mintis, kad byra visas scenarijus. Mes netgi turėjome aktorių, kuris vaidino pagrindinėje istorijoje ir buvo pakeliui į dykumą. Nusprendėme palikti vaikiną spręsti automobilio problemos ir išvykome su merginomis atskira mašina. Atvykus į vietą sužinojau, kad pavyko susisiekti ir vyksta mašinos pakeitimas. Bet visgi nenufilmavome taip, kaip norėjome, teko šiek tiek koreguoti scenarijų pagal susidariusias aplinkybes.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Ar daug dalykų keitėsi?

Situacijos sukontroliuoti negalėjome, tad teko pirminę idėją šiek tiek pakoreguoti. Neturime automobilio –vadinasi filmuojame tą, ką galime. Vėlavome, o dykuma toks dalykas. Diena labai karšta, vakare pradeda stingdančiai šalti. Tuo labiau dykumoje pilna gyvačių ir vorų, visokių pavojingų gyvūnų. Girdėjau keletą nelinksmų istorijų. Niekas nenorėjo baigti su tamsa. Bet viskas pavyko sklandžiai. Esu pavargusi, tačiau tų emocijų niekada gyvenime nepamiršiu. Tai nebuvo šiaip filmavimas. Tiesiog reikia tai patirti.

Tačiau nuotraukose automobilis matyti?

Taip, po 5 valandų gavome kitą automobilį. Išties situacija gavosi kaip ir palanki, nes būtent šio automobilio norėjome pačioje pradžioje, bet atmetėme jį, nes kaina pasirodė neįkandama. Tačiau neliko nieko kito, kaip tik gelbėti filmavimą ir imtis veiksmų.

Tai visgi, apie ką bus kūrinys ir kada galima tikėtis išvysti vaizdo klipą?

Daina apie mano gyvenimą. Joje viskas tikra. Vaizdo klipą planuojame išleisti rugsėjo gale. Be naujienų publikos nepaliksiu! Tikrai nekantrauju, kuomet galėsiu savo naujausią darbą visiems parodyti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai