Filmuojant naują siaubo serialą „Gyvieji ir mirusieji“ vyko šiurpūs dalykai

Siaubo serialas „Gyvieji ir mirusieji“
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-12-08 08:38
„Gyvieji ir mirusieji“ – naujas, kraują stingdantis šešių dalių draminis siaubo serialas, kuriame du laimės ieškantys žmonės persikelia į užkeiktą Viktorijos eros namą atokioje kaimo vietovėje. Neseniai paaiškėjo, kad užuot rengę šmėklų namo studiją serialo kūrėjai nutarė apgyvendinti aktorius tikrame dvare, kuriame vaidenasi. Filmavimo metu daugelis aktorių matė ir girdėjo tai, ko iki šiol nesugeba paaiškinti.

„Gyvieji ir mirusieji“ pasakoja apie psichologą Neitaną, kuris paveldi šeimos turtą nuostabiame, bet atokiame Somerseto slėnyje ir norėdamas pradėti naują gyvenimą persikelia ten gyventi su žmona.

Tačiau vietoj kaimo idilės juos pasitinka nepaaiškinami įvykiai, kurie kaip reikiant sutrikdo jų gyvenimą ir priverčia naujomis akimis pažiūrėti į save ir aplinkinį pasaulį. Užuot įrengę vaiduoklių namą studijoje, serialo kūrėjai perkėlė aktorius į Hortono teismo dvarą, pastatytą XVI a.

Pagrindinės serialo herojės vaidmenį sukūrusi Charlotte Spencer pasakojo, kad vieni matė paslaptingą moterį prie didelio židinio, kiti pastebėjo ant stogo mažą berniuką.

Vienintelė bėda ta, kad šis mažas berniukas dar ketvirtajame dešimtmetyje nuskendo prie namo esančiame ežere“, – priduria Colinas Morganas.

Siaubo serialas „Gyvieji ir mirusieji“
Siaubo serialas „Gyvieji ir mirusieji“

Filmavimo metu komanda keliskart girdėjo paslaptingus žingsnius, tačiau atsisukus nieko nebūdavo. Taip pat buvo pastebėti keisti šešėliai, o filmuojant spiritizmo seanso sceną po kambarį ėmė skrajoti popieriaus lapai, nors skersvėjo nebuvo.

Vis dėlto pats šiurpiausias dalykas buvo telefono skambutis: kažkur name suskambo senas laidinis telefonas, nors paaiškėjo, kad telefonas jau daugelį metų atjungtas. Beje, tądien žmonės skambutį girdėjo du sykius...

„Gyvieji ir mirusieji“  scenarijaus autoriai  – Ashley Pharoah ir Matthew Graham, „Life on Mars“ ir „Ashes To Ash“ bendraautoriai ir scenaristai.

„Gyvieji ir mirusieji“ premjera per Epic Drama – gruodžio 13 d., sekmadienį, 22.00. Pirmą kartą šiurpusis serialas buvo parodytas per BBC ir sulaukė liaupsių už puikų operatorių darbą, nepriekaištingą aktorių vaidybą, įtikinamus personažus, netikėtumą bei įtraukiantį ir šiurpų siužetą.

Įdomus faktas: visi drąsuoliai, kuriems patiko šio serialo namas, gali jį bet kada išsinuomoti, nes neseniai Hortono teismo pastatas buvo atnaujintas ir atidarytas turistams.

Įsitikinkite ar sekate mus Facebook

Apie Epic drama: Epic drama – televizijos kanalas, kuriame rodomi geriausi ir įdomiausi viso pasaulio draminiai serialai. Epic Drama siūlo pasaulyje pripažintą, kokybišką, įvairių žanrų dramą 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Jei norite matyti šį kanalą – susisiekite su savo kabelinės televizijos operatoriumi.

Siaubo serialas „Gyvieji ir mirusieji“
Siaubo serialas „Gyvieji ir mirusieji“
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai