Filmuojant „Merė Popins sugrįžta“ aktorė Emily Blunt baiminosi dėl savo gyvybės

Emily Blunt / Filmo platintojų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-30 09:32
Nusprendus filmuotis kino studijos „Disney“ 1964 metų miuziklo-pasakos „Merė Popins“ tęsinyje, kino juostoje „Merė Popins sugrįžta“ (orig. „Mary Poppins Returns“), turėtum žinoti, jog šiek tiek laiko teks praleisti ore. Tačiau ši užduotis pagrindinį pasakos vaidmenį atliekančiai aktorei Emily Blunt tapo tikru iššūkiu.

Kalbėdama apie savo personažą aktorė E.Blunt atskleidė, kad filmo „Merė Popins sugrįžta“ filmavimo aikštelėje atkartojant puikiai visiems kino gerbėjams žinomą Merės Popins skrydį su skėčiu, ji manė, kad gali mirti. Taip ji manė ne veltui – aktorė kabojo ore net 15 metrų aukštyje.

„Aš nesu didžiulio aukščio draugė, o tai buvo vienas iš tų dalykų, kai komanda pakelia tave virvėmis į orą, ir tenka laukti, kol jie pradės filmavimą. Tuo metu atrodo, kad šis momentas tęsiasi amžinybę“, – teigia E. Blunt.

Ji pridūrė, kad vietoje to, jog žiūrėtų į ant žemės stovintį aktorių Lin-Manuelį Mirandą, ji tiesiog užversdavo galvą ir žiūrėdavo į dangų. Dėl to negalima jos kaltinti, nes daugelis žmonių bijotų pažiūrėti žemyn.

Filmo „Merė Popins sugrįžta“ anonsas, pasirodęs „Oskarų“ metu, parodo, kad tęsinys nežada niekuo nenusileisti „Disney“ originalui – veiksmas prasideda praėjus 20 metų po to, kai stebuklingoji auklė atsisveikino su Benksų šeima.

Tęsinyje, sutuoktinių Benksų poros vaikai – Maiklas (akt. Benas Whishaw) ir Džeinė (akt. Emily Mortimer) jau užaugo ir suaugo, o Maiklas su trimis vaikais ir jų namų šeimininke Elen (akt. Julie Walters) vis dar gyvena Vyšnių gatvelėje.

Po to, kai Maiklas susiduria su skaudžiu praradimu, paslaptingoji auklė Merė Popins sugrįžta į Benksų šeimos gyvenimą ir, kartu su optimistišku gatvių šviestuvų meistru Džeku (akt. Lin-Manuelis Miranda), panaudodama savo unikalius magiškus sugebėjimus padeda šeimai iš naujo atrasti džiaugsmą ir stebuklus, kurių taip trūksta jų gyvenime.

Filmo „Merė Popins sugrįžta“ premjera Lietuvoje – gruodžio 28 d.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai