Filmuodamas „Aukštuomenės klubą“, Woody Allenas iš komandos išmetė Bruce'ą Willisą

Steve'as Carellas filme „Aukštuomenės klubas“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Legendinis režisierius Woody Allenas šių metų Kanų kino festivalyje pristatė naujausią savo darbą „Aukštuomenės klubas“ („Café Society“) ir sulaukė daugybės komplimentų. O kaip gi – ten kasmet renkasi didžiausi jo gerbėjai.

Neįmanoma nepaminėti ir žvaigždžių, kurias šis garsus kino kūrėjas pakvietė filmuotis: romantinėje komedijoje, kuri Lietuvos kino teatruose pasirodys jau rugpjūčio 5 dieną, pamatysime Steve'ą Carellą, Jesse'į Eisenbergą, Kristen Stewart, Blake Lively ir kitus. Tiesa, juostoje turėjo vaidinti ir Bruce’as Willisas, tačiau Woody Allenas iš komandos jį nusprendė išmesti.

Iš pradžių viešai buvo skelbiama, kad Bruce’as Willisas vos pradėjęs filmuotis suprato, jog jo grafikas per daug įtemptas, tačiau vėliau paaiškėjo, kad režisierius veiksmo filmų žvaigždę atleido dėl jo arogancijos bei nesugebėjimo įsiminti teksto. Tuomet Woody Allenas vaidmenį atidavė Steve'ui Carellui, su kuriuo bendradarbiavo kuriant juostą „Melinda ir Melinda“.

Woody Allenas nebūtų Woody Allenas, jei jo filmo kūrimą neapipintų įdomios istorijos. Pavyzdžiui, vienai didžiausių filmo „Aukštuomenės klubas“ žvaigždžių Kristen Stewart teko gerokai pasivaržyti, kad gautų vaidmenį. Po to, kai ji išgarsėjo „Saulėlydžio“ sagoje, režisieriai patys varžydavosi tarpusavy, kad tik ši žvaigždė sutiktų vaidinti jų filmuose, o Woody Allenas privertė aktorę atvykti į atrankas ir konkuruoti dėl rolės.

Woody Alleno filmas „Aukštuomenės klubas“ (11 nuotr.)
+5

Tuo tarpu serialo „Liežuvautoja“ žvaigždė Blake Lively sutiko vaidinti komedijoje net nežinodama, apie ką ji ir koks vaidmuo jos laukia. Darbas su Woody Allenu buvo aktorės svajonė.

Beje, „Aukštuomenės klubas“ ypatingas dar ir tuo, kad po 29 metų pertraukos ekrane nepasirodys pats Woody Allenas. Žiūrovai išgirs tik jo užkadrinį balsą. Šis filmas sukurtas remiantis 1939-iaisiais režisieriaus Lucius Beebe tuo pačiu pavadinimu pavadinta juosta, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Fredas MacMurray.

Naujoji romantinė komedija nukels į praėjusio amžiaus trečiąjį dešimtmetį ir supažindins su to meto aukštuomenės gyvenimu bei jo užkulisiais.

„Aukštuomenės klubas“ mūsų šalies kino teatruose duris atvers jau rugpjūčio 5 dieną. Kviečiame pažiūrėti jo anonsą:

Prieš didįjį Kanų kino festivalio atidarymą pristatytas filmas „Cafe Society“ (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau