Filmo „Šalutinis poveikis“ žvaigždė Channingas Tatumas prisipažino pavydintis Jude'ui Law

Chaningas Tatumas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-21 13:23
Naujausiame režisieriaus Steveno Soderbergho trileryje „Šalutinis poveikis“ („Side Effects“) nusifilmavęs seksualiausiu planetos vyru tituluojamas aktorius Channingas Tatumas prisipažino pavydintis kitam moterų numylėtiniam Jude'ui Law.

Tiesa, savo kolegai  C.Tatumas pavydi ne moterų dėmesio ar geidžiamiausio pasaulio vyro karūnos, bet talento. Užsienio spaudai Channingas pasakojo, kad jam neišdildomą įspūdį paliko tai, kaip „Šalutiniame poveikyje“ J.Law suvaidino psichiatrą.

„Jis yra nuostabaus, nepakartojamo grožio ir šarmo vyras. Aš nežinau, ar per visą savo gyvenimą kada buvau labiau sužavėtas tokios asmenybės, kaip jis, – neslėpė C.Tatumas. – Nesuprantu, kame yra jo žavesio paslaptis. Galbūt tas britiškas kraujas?.. Bet aš atiduočiau viską, jei tik galėčiau būti toks pat talentingas, kaip Jude“.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Tiesa, kuklumu pasižymi tiek pats C.Tatumas, tiek pats J.Law. Pastarasis aktorius neslėpė, kad iki šiol į save didžiajame ekrane žvelgia uždengdamas savo veidą.

„Per tiek metų aš jau išmokau žiūrėti filmus, kuriuose vaidinu, kaip paprastas žiūrovas. Tačiau kartais save dar pagaunu, kad uždengiu ranka tas vietas, kuriose yra mano veidas. Tiesiog esu labai savikritiškas. O jei kas pasako, kad toje ar anoje vietoje suvaidinau puikiai, net susikuklinu: „Ar tikrai tau taip atrodo?“ – šypsodamasis pasakojo J.Law.

Šie du seksualiausiais planetos vyrais tituluojami aktoriai susitiko naujausiame Steveno Soderbergho provokuojančame trileryje „Šalutinis poveikis“ (orig. „Side Effects)“. Ši juosta į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau kovo 1 dieną.

Filme vaidina puikus aktorių ansamblis: pagrindinius vaidmenis atlieka Rooney Mara ir Chaningas Tatumas, Catherine Zeta-Jones ir Jude'as Law. Naujausia S.Soderbergho juosta pasakoja apie sudėtingą jaunos moters – Emilės Hokins – gyvenimą, kuris pradėjo griūti po to, kai jos vyrą pasodino į kalėjimą. Emilei neliko kitos išeities kaip tik kreiptis pagalbos į nuoširdžius ir rūpestingus psichiatrinės ligoninės gydytojus. Į neviltį puolusi žmona pradeda vartoti receptinius vaistus su sąlyga, kad iš kalėjimo bus paleistas jos vyras. Moteris su savo vidiniais demonais pradeda kovoti nebe viena – susidoroti su slogia būsena jai padeda du geriausi klinikos gydytojai ir eksperimentiniai preparatai, sukeliantys keistų šalutinių poveikių.

„Šalutinis poveikis“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo kovo 1 dienos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai