Filmo „Redirected“ kūrėjai supirks nereikalingus senus radiatorius

Gilas Darnelis / Pauliaus Makausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-27 10:43
Vos išgirdę sinoptikų prognozes apie netrukus atšilsiančius radiatorius, filmo „Redirected“ kūrėjai nusprendė paskelbti, jog artimiausiu metu supirks didelį kiekį senų, iš ketaus lietų radiatorių. Filmo komanda kol kas neatskleidžia, kam bus panaudoti šie radiatoriai, tačiau žada, kad radiatorių projekto rezultatas sulauks įdomių reakcijų Lietuvoje.
Pauliaus Makausko nuotr.
Pauliaus Makausko nuotr.

„Radiatorius – vienas iš būsimo „Redirected“ filmo simbolių. Britas aktorius Gilas Darnelis dalyje filmo nuogas laksto su radiatoriumi, kurį mes vėliau netgi išsiuntėme jam į Australiją. Gilas taip „susidraugavo“ su jo nešiojamu radiatoriumi, kad net ir Facebook svetainėje sukūrė jam specialų profilį „Radi Ator“. Tačiau, iš kitos pusės, suprantame, kokias kančias tautiečiams sukelia naujienos, susijusios su radiatorių atšilimu, t.y. šildymo sezono pradžia, todėl norėdami jas palengvinti, turime jiems rimtą pasiūlymą – parduokite radiatorius mums, jų labai reikia vienos idėjos įgyvendinimui“, – sakė filmo „Redirected“ viena iš prodiuserių Daiva Jovaišienė.

Filmo kūrėjai visus, norinčius parduoti senus radiatorius, kviečia siųsti savo pasiūlymus el. paštu radiatoriai@redirectedmovie.com.

„Sulaukę įvairių pasiūlymų atsirinksime geriausius – nežadame mokėti daugiau nei rinkos kaina, būsime dėkingi ir už padovanotus radiatorius. Kol kas nenorime įvardinti tikslaus reikalingo radiatorių kiekio, tačiau galite neabejoti – projektui igyvendinti prireiks tikrai daug“, – pasakojo D.Jovaišienė.

Režisieriaus Emilio Vėlyvio kurto filmo „Redirected“ premjera numatyta viduržiemį, kada radiatoriai bus geriausi žmonių draugai – kitų metų sausio 10 d.

„Redirected“ kuria prodiuserių kompanija „Kino kultas“. Tai trečiasis pilnametražis režisieriaus E.Vėlyvio filmas, pirmieji du – „Zero“ ir „Zero II“ – Lietuvoje susilaukė milžiniško žiūrovų dėmesio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai