Filmo „Rastas“ ginklininkė: „Kažkas į A.Baldwino ginklą įdėjo kovinį šovinį“

Hannah Gutierrez-Reed / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2021-11-04 10:16
Moteris, kuri buvo atsakinga už ginklus filmavimo aikštelėje, kur Holivudo žvaigždė Alecas Baldwinas netyčia nušovė operatorę Halyną Hutchins, trečiadienį patikino, kad patikrino rekvizito ginklą, iš kurio vėliau šovė aktorius, ir nežino, kaip ginkle atsidūrė kovinė kulka.

„Esminis klausimas – kas ir kodėl jas ten įdėjo“, – sakė vesterno „Rastas“ ginklininkė Hannah Gutierrez-Reed pareiškime, kurį išplatino vienas iš jos advokatų Jasonas Bowlesas.

„Hannah laikė ginklus užrakintus – taip buvo ir per pietų pertrauką minimą dieną (spalio 21-ąją). Ji buvo nurodžiusi savo skyriui prižiūrėti vežimėlį, kuriame buvo laikomi ginklai, kai jai reikėjo atsitraukti atlikti kitų savo pareigų ar papietauti“, – sakė advokatas.

Pareiškime pabrėžiama, kad „Hannah darė viską, ką galėjo, kad užtikrintų saugumą aikštelėje“.

„Ji patikrino šovinius, kuriais tą dieną užtaisė šaunamuosius ginklus. Ji visuomet tikrindavo šovinius“, – rašoma pareiškime. 

Hannah Gutierrez-Reed / Scanpix nuotr.
Hannah Gutierrez-Reed / Scanpix nuotr.

Pasak advokatų, prieš perduodama šaunamąjį ginklą režisieriaus padėjėjui Davidui Hallsui, H.Gutierrez-Reed taip pat patikrino šovinius – „pasuko cilindrą ir parodė jam visus šovinius, o paskui perdavė jam šaunamąjį ginklą“.

„Niekas negalėjo numatyti ar pagalvoti, kad kas nors į šią aikštelę įneš kovinių šovinių“, – sakoma H.Gutierrez-Reed pareiškime.

Dokumente priduriama, kad „ji rengė šaunamųjų ginklų mokymus aktoriams, įskaitant poną Baldwiną, taip pat ragino skirti daugiau dienų mokymams ir nuolat pabrėždavo, kad negalima nukreipti šaunamojo ginklo į žmogų“.

Hannah Gutierrez-Reed / Scanpix nuotr.
Hannah Gutierrez-Reed / Scanpix nuotr.

Spalio 29 dieną H.Gutierrez-Reed advokatai pareiškė, kad ji nežino, iš kur filmavimo aikštelėje atsirado koviniai šoviniai, taip pat apkaltino juostos prodiuserius dėl nesaugių darbo sąlygų.

Santa Fė apygardos šerifo Adano Mendozos nuomone, „Rasto“ filmavimo aikštelėje su ginklais buvo elgiamasi „kiek atsainiai“.

Tyrėjai iš pradžių rado 500 šovinių – tuščių, mokomųjų ir galimai kovinių. Pasak pramonės ekspertų, filmavimo aikštelėse niekada neturėtų būti kovinių šovinių.

Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.
Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama