Filmo premjeroje Sandra Bullock pirmą kartą pasirodė su naujuoju draugu Bryanu Randallu

Bryanas Randallas ir Sandra Bullock / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-27 19:48
Holivudo žvaigždė Sandra Bullock (51 m.) pirmadienio vakarą per naujausio savo filmo „Our Brand In Crisis“ premjerą Los Andžele sulaukė ypatingo palaikymo – ją į renginį atlydėjo naujasis jos draugas Bryanas Randallas (49 m.).

Pora stengėsi išvengti dėmesio ir raudonuoju kilimu Sandra Bullock, vilkėjusi „J. Mendel“ suknelę, žengė be savo draugo, o fotografams pozavo viena arba su kolegomis.

Tačiau paparacams vis tik pavyko juodu nufotografuoti kartu – išlaukę, kada baigsis renginys, jie įamžino rankomis susikibusią porelę išeinančius iš „TCL Chinese Theatre“ teatro, kuriame buvo demonstruojamas filmas.

Žmonės.lt primena, kad naujasis aktorės romanas į dienos šviesą išlindo rugpjūčio mėnesį, kuomet ji kartu su Bryanu Randallu dalyvavo bičiulių Jennifer Aniston ir Justino Theroux vestuvėse.

Sandra Bullock su fotografu bei buvusiu modeliu Bryanu Randallu susitikinėja nuo vasaros pradžios – jiedu susipažino birželį, kai Bryanas darė mokyklines Sandros Bullock įsūnio Louiso nuotraukas. 

Filmo „Our Brand In Crisis“ premjeroje taip pat dalyvavo juostos prodiuseris George'as Clooney su žmona Amal, filme vaidinęs Billy Bobas Thortonas ir kt. 

„Our Brand In Crisis“ kino teatrus pasieks spalio 30-ąją.

Žmonės.lt