Filmo „Piktadarės istorija 2“ premjeroje – kerintis A. Jolie ir E. Fanning grožis

Filmo „Piktadarės istorija 2“ premjera Los Andžele/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-02 14:26
Pirmadienį Los Andžele įvyko ilgai laukta filmo „Piktadarės istorija 2“ („Maleficent: Mistress of Evil“) premjera.

Po to, kai 2014 metais pasirodė pirmasis režisieriaus Roberto Strombergo filmas apie mistiškąją Malefisentę (akt. Angelina Jolie), visą pasaulį užbūrė raguotosios fėjos kerai.

Gerbėjai su jauduliu laukė antrosios filmo dalies. Praėjo penkeri metai ir pagaliau vėl kino teatrų ekranuose išvysime žaviąją A. Jolie, pasidabinusią mistiškais sparnais. Šį kartą kitokios „Miegančiosios gražuolės“ interpretacijos kūrimo ėmėsi rež. Joachimas Rønningas.

Filme princesės ir pagrindinės Melefisentės varžovės vaidmuo patikėtas ir anksčiau ją vaidinusiai E. Fanning, be jaunosios aktorės išvysime ir M. Pfeiffer bei Harrisą Dickinsoną.

Filmo „Piktadarės istorija 2“ premjera Los Andžele/Vida Press nuotr.
Filmo „Piktadarės istorija 2“ premjera Los Andžele/Vida Press nuotr.

Į Lietuvos kino teatrus filmas atkeliaus po keletos savaičių, tačiau jo premjera JAV jau įvyko.

Raudonu kilimu Los Andžele pirmadinį žengė ne tik visa kūrybinė komanda, bet ir penki Angelinos Jolie vaikai. Vyriausiojo sūnaus Maddoxo premjeroje neišvydome, nes vaikinas neseniai įstojo į koledžą Pietų Korėjoje.

„Mano vaikai mane augina“, – juokėsi Angelina. Ji nuoširdžiai gyrė atžalas už jų organizuotumą ir stiprų tarpusavio ryšį. „Zahara šeimoje – labiausiai organizuota. Tik pažiūrėkite kokia ji jau didelė ir graži.“

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama