Filmo „Pasmerkti. Kauno romanas“ VIP premjeroje – kino pasaulio atstovai

Kino teatre „Forum Cinemas Kaunas" surengta filmo „Pasmerkti. Kauno Romanas" premjera
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-20 19:48
Trečiadienio vakarą Kaune įsikūrusiame kino teatre „Forum cinemas“ – neeilinis vakaras. Čia pristatytas tikrais įvykiais paremtas Ramūno Rudoko režisuotas filmas – „Pasmerkti. Kauno romanas“.

Į filmo premjerą susirinko gausus būrys kino aktorių, režisierių bei pramogų pasaulio atstovų. Fotografams mielai pozavo filmo režisierius, aktorius Ramūnas Rudokas su žmona Justina, prodiuseris Rolandas Skaisgirys, aktorė Daiva Rudokaitė, aktorius Simonas Storpirštis, verslininkas Gediminas Juodeika ir daugelis kitų. 

„Pasmerkti. Kauno romanas“ – tikrais įvykiais paremta kriminalinė drama – istorija apie tai, kaip viena kvaila klaida sugriovė keturių draugų gyvenimą ir visam laikui pavertė juos nusikaltėliais. 

Režisieriaus amplua debiutavęs aktorius Ramūnas Rudokas žurnalui „Žmonės“ prisipažino, kad statyti šį filmą jį paskatino tikra istorija. 

„Kauno romanas“, sukurtas serialo „Pasmerkti“ stiliumi, – tai istorijų, įvykusių kadaise, o gal ir visai neseniai Kauno mieste ir rajone, pynė", – pasakojo jis. 


Kino teatre „Forum Cinemas Kaunas" surengta filmo  „Pasmerkti. Kauno Romanas" premjera / Mariaus Žičiaus nuotr.
Kino teatre „Forum Cinemas Kaunas" surengta filmo „Pasmerkti. Kauno Romanas" premjera / Mariaus Žičiaus nuotr.

Kriminalinėje dramoje vaidinančiam Simonui Storpirščiui patinka, kad filmas sukurtas pagal tikrus faktus. „Kai pats esu žiūrovas, paprastas užrašas apie tikrus įvykius filmo pradžioje labai daug duoda. Iškart įdomiau žiūrėti“, – sakė jis.

Kino teatre „Forum Cinemas Kaunas" surengta filmo  „Pasmerkti. Kauno Romanas" premjera / Mariaus Žičiaus nuotr.
Kino teatre „Forum Cinemas Kaunas" surengta filmo „Pasmerkti. Kauno Romanas" premjera / Mariaus Žičiaus nuotr.

Filmo įvykiai vystosi praėjusį šimtmetį, bet jie perkelti į šių dienų atmosferinį lauką. „Tuo metu, kai tai iš tiesų vyko, viskas atrodė gerokai slogiau. Ir tie, kurie ateis į šį filmą, neturėtų pernelyg žavėtis herojais. Istorija parodo, kad likimai jų – tragiški. Už draugystę tenka susimokėti, ir ne tais prisiplėštų pinigų lagaminais“, – kalbėjo aktoriai.

Naujausi straipsniai