Filmo „Nesamasis laikas“ aktorė Irena Jankutė: kuo kinas panašus į futbolą?

Irena Jankutė / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Režisieriaus Mykolo Vildžiūno filmas „Nesamasis laikas“ jau netrukus peržengs kino teatrų slenksčius. Nuo vasario 28 d. filmas bus rodomas septyniuose Lietuvos miestuose, 14 kino teatrų. Įsibėgėjant išankstiniams filmo seansams – šiandien kūrybinė grupė filmą pristatys Alytuje, o rytoj – Kauno „Cinamon“ kino teatre – kviečiame pasiklausyti nuoširdaus filmo „Nesamasis laikas“ aktorės Irenos Jankutės interviu apie komandinį darbą, aistrą futbolui ir kuo šis sportas panašus į kiną.

Filmas „Nesamasis laikas“ pasakoja apie trisdešimtmetį Tadą – aktyvų, daug dirbantį, mažai miegantį ir nuolatos užsiėmusį miesto žmogų, neberandantį laiko paklausti savęs, kodėl nesusikalba su žmona, nepaskambina tėvams ir neturi ką pavadinti draugu. Šį nevaldomą Tado bėgimą sustabdo lemtinga avarija, o likimas įteikia neįkainojamą dovaną – jo gyvenimą pakeičiantį susitikimą su seniai prarastu vaikystės draugu.

Vaidina – sutuoktinių porą įkūnijantys Tadas Gryn ir Toma Vaškevičiūtė, Valentinas Novopolskis, Mindaugas Papinigis, Sigitas Račkys, Nelė Savičenko ir kiti. Nacionalinė premjera – vasario 28 d.

Filmo „Nesamasis laikas“ aktoriai ir kviestiniai svečiai rinkosi į išankstinę premjerą (55 nuotr.)
+49
Išskirtiniai kadrai iš Mykolo Vildžiūno juostos „Nesamasis laikas“ filmavimo aikštelės (18 nuotr.)
+12
Mykolas Vildžiūnas filmuoja savo debiutinę juostą „Nesamasis laikas“ (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau