Filmo „Kosminis krepšinis 2“ kūrėjams – liaupsės: triušė Lola nebebus seksualizuojama

Triušė Lola anksteniame „Kosminis krepšinis“ filme (kairėje) ir naujausioje dalyje (dešinėje)
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-08 20:28
1996 metais didžiulio populiarumo sulaukusio filmo „Kosminis krepšinis“ antroji dalis jau greit pasieks žiūrovus. Su pieštiniais herojais šį kartą krepšinį žais NBA superžvaigždė LeBronas Jamesas. Ketvirtadienį „Warner Bros“ atskleidė daugiau detalių apie kino juostą ir pasidalijo šių laikų herojės, triušės Lolos nauju įvaizdžiu.

Kartais rimti pokyčiai – į naudą. Kad ir praėjus 25-eriems metams. Kai „Warner Bros“ vasario 4-ąją leido akies krašteliu pažvelgti į naujausio „Kosminis krepšinis 2“ filmo herojus, sulaukė didžiulio gerbėjų palaikymo.

„Entertainment Weekly“ publikavo visą galeriją nuotraukų su animaciniais LeBrono Jameso draugais, filmo veikėjais. Primename, kad 96-ųjų juostoje pagrindinis vaidmuo teko „Chicago bulls“ žvaigždei Michaelui Jordanui.

Daugiausiai dėmesio naujausio filmo pristatyme sulaukė triušė Lola, kuri tapo sportiška bei stipria. 

Režisierius Malcolmas D.Lee žiniasklaidai teigė, kad ankstesniame filme ši herojė buvo per itin seksualizuojama.

„Dabar – 2021-ieji. Manau, svarbu moteriškos lyties veikėjoms suteikti lygiavertį, niekuo vyriškąjai lyčiai nenusileidžiantį įvaizdį“, – kalbėjo jis.

Jei anksčiau visai šeimai skirta juosta ir buvo kritikuojama dėl stereotipiško požiūrio į kai kuriuos herojus, tai šįsyk pasistengta ištaisyti neteisingą jaunosios kartos požiūrį formuojančias klaidas.

„Kosminis krepšinis 2“ filmo plakatas
„Kosminis krepšinis 2“ filmo plakatas
Temos:
Kinas

Naujausi straipsniai