Filmo ir vaizdo klipo pristatyme Monika Pundziūtė pribloškė savo įvaizdžiu

Monika Pundziūtė-Monique ir Mantas Stonkus pristatė filmą „Aš Žvaigždė“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-12 12:26
Penktadienį dainininkė Monika Pundziūtė-Monique ir aktorius Mantas Stonkus pristatė dvi naujienas – Monique dainos „Žemė plokščia“ vaizdo klipą ir filmą „Aš Žvaigždė“.

Radijo stoties ZIP FM studijoje apsilankiusi Monique nustebino nauju įvaizdžiu. Raudonų plaukų nebeliko – pusė plaukų buvo juodi, o kita pusė – mėlyni. Tiesa, dainininkė tokiomis spalvomis stebins neilgai – aplinkinių žvilgsnius prikaustė perukas.

Mantas ir Monika lengvai flirtavo ne tik radijo studijoje. Filme „Aš Žvaigždė“ garsenybės pasibučiavo... bagažinėje.

„Kai pasakė, kad reiks lipti į bagažinę ir bučiuotis, aš suabejojau šiek tiek, – juokėsi Monika. – Nuo vaikystės galvojau, kad būsiu aktorė, kuri dainuoja, arba dainininkė, kuri vaidina. Visada maniau, kad tai lengva. Kad ateini į filmavimo aikštelę ir iš tavęs tai turi išeiti, bet nieko panašaus nebuvo.“

Monika atviravo, kad tokiomis akimirkomis jai į pagalbą ateidavo Mantas. Su profesionalaus aktoriaus pagalba pavykdavo pasiekti norimą rezultatą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Nauja lietuviška juosta, kuri kino teatrus pasieks vasario 2 dieną, pasakoja apie Lietuvos garsenybių gyvenimus. Visų filme pasirodančių pramogų pasaulio veikėjų vardai nepakeisti. Čia Mantas yra Mantas, o Monika – Monika. Pasak M.Stonkaus, juostoje išlaikoma plonytė linija tarp išgalvotos istorijos ir realaus gyvenimo.

Filme Mantas ir Monika – kultinis muzikos duetas renkantis tūkstantines arenas. Jų dainų tekstai apie šaltibarščius ir kitas aktualias temas vertinami kaip grynų gryniausia poezija. Jų muzika, pasak profesionalių kritikų, prilygsta atominės bombos sprogimui. Tačiau duetui netikėtai iširus, Mantas pradeda savo solo karjerą, kad iš naujo susigrąžintų savo buvusią šlovę ir populiarumą. Tai padaryti nėra taip lengva, kai bet kuris vidutinis lietuvis turi geresnę muzikinę klausą negu tu. Tačiau vilties Mantui dar yra, nes dėl karjeros jis pasiryžęs padaryti absoliučiai bet ką.

Įdomu tai, kad dėl šio filmo Mantas dainavo. Jo balsas skamba ir Monikos dainoje „Žemė plokščia“. „Mantas nėra toks geras dainininkas kaip Monika, bet jis savo specifiniais judesiukais viską kompensavo“, – juokavo režisierius Dominykas Bliznikas.

Duetas gerbėjus pakerėti nusprendė tikru vaizdų cunamiu, kurį 40 žmonių kūrybinė komanda filmavo net 16 valandų. Milžiniškas LED ekranas, kabantis tiesiog ore, neoninėje aplinkoje ant balto arklio sėdintis nuogas Mantas, „ugniniais antakiais“ pasipuošusi Monika ir paslaptinga jų virtualios realybės patirtis kadilako bagažinėje. Visa tai – vaizdo klipe, kurį galite pamatyti jau dabar.

Nors tai – tik pirmasis „Capital M“ kūrinys, kurį išgirs klausytojai, duetas net neabejoja, jog dar iki filmo premjeros jų grupė sulauks gerbėjų. „Man atrodo, daina tikrai kabinanti. Aš ją kasdien dainuoju duše. Na bent jau priedainį“, – juokėsi M. Stonkus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai