Filmo „Bohemijos Rapsodija“ žvaigždės – pora ir realiame gyvenime

Lucy Boynton ir Rami Malekas/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Auksinio gaublio“ apdovanojimu sausio 7 dieną įvertintas aktorius Rami Malekas ir jo partnerė filme „Bohemijos Rapsodija“ Lucy Boynton per iškilmingą ceremoniją nepaliko nei menkiausios abejonės – jie kartu ir už filmavimo aikštelės ribų.

Iš tiesų, jog draugauja su aktore Lucy Boynton, Rami Malekas oficialiai patvirtino dar prieš „Auksinius gaublius“. 

Po keletą mėnesių sklandžiusių kalbų jis nusprendė nebetylėti ir savo gerbėjus nuoširdžiai pradžiugino. Su viena iš pagrindinių filmo aktorių Lucy Boynton, vaidinusia Freddie Mercury gyvenimo meilę Mary Austin, Rami jau seniai puoselėjo kur kas romantiškesnius santykius už paprastą draugystę.

„Auksinių gaublių“ raudonas kilimas/Vida Press nuotr.

Nors į „Auksinių gaublių“ apdovanojimų teikimą Rami ir Lucy atvyko atskirai, tačiau ankstesnė aktoriaus kalba kasmetiniame Palm Springso filmų festivalyje neleido suabejoti jų artumu.

Ten sakydamas jautrius padėkos žodžius, Rami Malekas „ištirpdė“ publiką:

„Ačiū, Lucy Boynton. Tu esi viskas, mano patikėtinė, mano meilė. Ačiū tau be galo.“

76-oji „Auksinių gaublių“ ceremonija/Vida Press nuotr.

Po „Auksinių gaublių“ teikimo ceremonijos R. Malekas ir L. Boynton vienas nuo kito neatitraukė akių. Vakaro žvaigžde tapęs aktorius ir po oficialiosios dalies visą laiką leido su savo mergina.

Jie susipažino „Bohemijos Rapsodijos“ filmavimo aikštelėje.

Tai jau ne pirmoji Rami Maleko meilės istorija, užsimezgusi panašiomis aplinkybėmis. Anksčiau aktorius keletą metų draugavo su aktore Portia Doubleday, kuri su juo vaidino seriale „Ponas Robotas“ („Mr. Robot“).

„Auksinių gaublių“ apdovanojimai 2019-ieji (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau