Filmo „Advokatas“ anonse – E.Kvoščiauskas, N.Bierancas ir serbų žvaigždė

Kadras iš filmo „Advokatas“
Šaltinis: Žmonės
AA

Filmo „Advokatas“ kūrėjai pristatė lietuviškos romantinės dramos anonsą, plakatą ir šūkį: „širdis ima plakti stipriau“. Romantinė drama apie lietuvį advokatą Marių (Eimutis Kvoščiauskas) ir sirą pabėgėlį Ali (Dogac Yildiz) į Lietuvos kino teatrus kvies nuo rugpjūčio 28 dienos.

Filmo anonse matomi ne tik pagrindinių vaidmenų atlikėjai Eimutis Kvoščiauskas ir Dogac Yildiz, bet ir kiti žymūs aktoriai, įkūniję ryškius epizodinius vaidmenis. 

Advokato Mariaus draugus suvaidino Simonas Mozūra, seriale „Prakeikti“ kuriantis mafijos boso sūnaus vaidmenį, socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas ir pagrindinį vaidmenį ankstesniame Romo Zabarausko filme „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ atlikęs Denisas Kolomyckis. Pagrindinio veikėjo mamą įkūnijo žinoma teatro aktorė Neringa Bulotaitė. 

Filmo „Advokatas“ plakatas

Anonse taip pat matoma Lietuvoje gyvenanti prancūzė Clotilde Solange Rigaud, už antraplanį vaidmenį filme „Tiltai“ 2016 metais nominuota „Sidabrinei gervei“, bei žinoma Serbijos aktorė Jelena Stupljanin, 2010 metais sukūrusi vieną pagrindinių vaidmenų Oskaro laureato Daniso Tanovičiaus komedijoje „Cirkas „Kolumbija“.

Eimutis Kvoščiauskas, socialiniame tinkle pasidalinęs naujuoju filmo plakatu, nekantravo pats sulaukti premjeros: „Viena žaviausių aktorystės profesijos dalių – anonsuoti savo darbus. Dabar tai darau su dideliu džiaugsmu ir jauduliu!“ Aktorius teigė mintimis vis sugrįžtantis į filmavimo dienas ir branginantis kiekvieną jų akimirką: „Tiek daug patirties ir sutiktų naujų žmonių, iš kurių mokiausi ir gavau labai daug. Ačiū jums už tai! Na, o koks rezultatas, turėsit galimybę pamatyti kino teatruose nuo rugpjūčio 28 d. Tikiuosi, mūsų sukurti kitų žmonių gyvenimai jus įtikins ir palies.“

Žiūrėkite flmo anonsą:

Skaitykite daugiau