Filmo „50 pilkų atspalvių“ aktorė Dakota Johnson: „Aš visiškai neturiu gėdos jausmo“

Dakota Johnson / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-10 13:00
Atrodo, pasaulis sulaikęs kvapą laukia išgirtosios ir vienos perkamiausių tapusios istorijos ekranizacijos. Netrūksta skeptikų, manančių, jog trilogija gašli, nieko verta vulgarybės mugė, tačiau nepaisant to, šiandien visi žino, kas yra „50 pilkų atspalvių“...

Aktorei Dakotai Johnson patikėtas vaidmuo – vienas svarbiausių jos karjeroje, ir, būkime atviri, tikrai turės lemiamą įtaką jos tolimesniam profesiniam gyvenimui. Galiausiai manančių, jog ji netinkama šiam vaidmeniui, taip pat netrūksta. Skaitydamos knygą visos pasaulio moterys susikūrė savąją Anastaziją ir Kristianą. Argi kino kūrėjai galėjo pataikyti į dešimtuką, kad įtiktų visoms dailiosios lyties atstovėms?

Taigi, kas toji būsima žvaigždė? Dakota Johnson, kuriai šiuo metu  24 metai, gimė aktorių Melanie Griffith ir širdžių ėdiko, nesenstančio Dono Johnsono šeimoje. Atrodo, kad jai jau vaikystėje kelias buvo rožėm klotas – juk jos tėvai buvo žinomi visame pasaulyje. Kaip nutiko, kad apie šią dailiąją aktorę pasaulis prakalbo tik dabar?

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

„Aš niekada nepajutau to momento, tos akimirkos, kad noriu tapti aktore, – sako mergina.  – Ir tikrai negalvojau, kad ja tapsiu“.  Tačiau dabar teigia, jog į savo ryškų debiutą tikrai nekvies tėvų. O ir jos tėtis, Donas Johnsonas sako, kad erotinio filmo su vaidinančia dukra žiūrėti nesiruošia. Turint galvoje, kad erotikos jame bus su kaupu, toks požiūris stebinti neturėtų... 

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Pirmą kartą mergina kine suvaidino būdama 10 metų. Filmą, kuris vadinosi „Crazy in Alabama“, režisavo tuometinis jos patėvis, didžioji Melanie Griffith meilė Antonio Banderasas. Nedidelį vaidmenį Dakota atliko ir filme „The Social Network“ 2010-aisiais metais. Ak, jai teko tikra garbė būti Justino Timberlak‘o partnere... Kadangi sekso scenų jau būta, Dakota tikina, kad visa tai nejauku atrodo tik iš pirmo žvilgsnio.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

„Aš visiškai tai suprantu. Manau tai nepakartojama meilės istorija, ir būtent dėl to ji sužavėjo tiek žmonių. Skaitydama knygą atradau, kad man kur kas įdomiau ne sekso scenos, bet tai, kaip šie santykiai klostosi emocine prasme. Erica (E.L. James, bestselerio autorė) atliko puikų darbą aiškindama, kaip kartais gali nutikti gyvenime – tai lyg cheminė reakcija“,  – apie knygą kalbėjo mergina. 

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Beje, dėl vaidmens merginai teko atsisakyti šviesių garbanų ir plaukus nusidažyti tamsia spalva. Kaip manote, ar toks įvaizdis tinka būsimai Anastazijai Stil?

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Ir apskritai mergina sako, kad filmuotis pikantiškose scenose jai neatrodo baisu. „Tiesa ta, kad aš visiškai neturiu gėdos jausmo“,  – tikina Dakota Johnson. Atrodo, tuo greitai įsitikinsime patys!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai