Filmo „Tarp mūsų mergaičių“ premjeroje – ir Ineta Stasiulytė su dviem dukromis

Filmo „Tarp mūsų mergaičių“ premjera /Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-27 19:53
Gruodžio 27-ąją garsių aktorių ir pramogų pasaulio atstovų būrys rinkosi į filmo „Tarp mūsų mergaičių“ premjerą.

Su abiem dukromis, Upe bei Frėja, į filmo pristatymą atvyko ir Ineta Stasiulytė, kuri vaidino dar besilaukdama.

Tai buvo pirmasis kartas per jos karjerą, kai honorarą gavo ne tik pati aktorė, bet ir jos dar negimusi dukrelė.

„Iš pradžių Ineta turėjo vaidinti kitą vaidmenį – kietos karjeristės Daivos. Jį rašėme galvodami apie ją. Tada sužinojome – Ineta nėščia. Tačiau įdomiausia tai, kad komedijoje jau buvo kitas personažas – nėštukė Goda. Taigi, atidavėm jį Inetai – beveik nereikėjo nieko perrašinėti. Žinojau, kad talentingoji Ineta susitvarkys su šia užduotimi idealiai. Tai, kad ji sutiko atlikti vaidmenį, būdama nėščia, yra nuostabu. Esu tikras – kuo artimesnis aktorės būsenai personažas, tuo įtaigesnis ir tikresnis yra kinas“, – istoriją anksčiau pasakojo prodiuseris Mantvidas Žalėnas.

Populiariausių Lietuvoje komedijų „Tarp mūsų, berniukų...“ ir „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ režisierius šįkart nusprendė nukreipti žvilgsnį į dailiąją lytį.

Filmo „Tarp mūsų mergaičių“ premjera /Pauliaus Peleckio nuotr.
Filmo „Tarp mūsų mergaičių“ premjera /Pauliaus Peleckio nuotr.

Istorija prasideda nuo nekalto sumanymo: šešios geros draugės nusprendžia smagiai ir jaukiai praleisti savaitgalį užmiesčio SPA centre. Tačiau nerūpestingas savaitgalis netrukus virsta painių situacijų, karštų prisiminimų ir veiksmo pilnų scenų sūkuriu. Ar merginų draugystė išlaikys pavydo, pykčio ir intrigų išbandymą? Kas nugalės – senos nuoskaudos ar moteriškas solidarumas ir draugystė?

Žinoma, „Tarp mūsų, mergaičių“ subalansuotas moterims (ypač „Sekso ir miesto“ gerbėjoms), tačiau filmą privalo pamatyti ir vyrai – kad sužinotų, ką moterys kalba, kai jų nėra šalia. Garantuojame, kad jie irgi juoksis už pilvų susiėmę.

Filmo režisierius – Kęstutis Gudavičius. Filmą platina „Vabalo filmai“. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Ineta Stasiulytė, Rimantė Valiukaitė, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė, Aušra Štukytė, Rasa Marazaitė. 

Naujausi straipsniai