Filme su Mila Jovovič suvaidinusi aktorė Gailė Butvilaitė – apie gyvenimą Venesueloje: „Į meną ten niekas nežiūri rimtai“

Gailė Butvilaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-21 14:35
Antradienio LNK laidoje KK2 – išskirtinis interviu su nauja Lietuvos kino žvaigžde Gaile Butvilaite, kuri suvaidino filme „Paradise Hills“ kartu su žymiąja Mila Jovovič ir Emma Roberts.

„Mano svajonė yra filmuotis užsienyje ir dirbti Lietuvoje sau, nes tuos darbus, kuriuos aš čia turiu, myliu. Dabar filmavausi Ispanijoje labai dideliam filme su Milla Jovovič ir su Ema Roberts, kuri yra Džulijos Roberts dukterėčia“, – 19 val. 30 min. laidoje šį antradienio vakarą KK2 laidoje kalbės aktorė.

Gailė Butvilaitė  / Asmeninio albumo nuotr.
Gailė Butvilaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau daug kas nežino, kad Gailė didžiąją gyvenimo dalį gyveno Venesueloje: „Gyvenom Venesueloje pas lietuvę iš Argentinos. Kažkada jos paklausiau: Eugenija, kur gyvena aktoriai? Ir ji man pasakė, kad Beverli Hilse. Tuomet aš pasakiau, kad aš būsiu aktore ir gyvensiu Beverli Hilse“.

Menininkų šeimoje augusi Gailė svajojo tapti balerina kaip ir jos mama, todėl Venesuelos sostinėje Karakase lankė baleto mokyklą.

Gailė Butvilaitė  / Asmeninio albumo nuotr.
Gailė Butvilaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Vieną dieną Gailė per televizorių pamatė pačią populiariausią Venesuelos telenovelę „Marija Selestė“. Gailę sukrėtė vargšės našlaitės Marijos istorija ir sužavėjo aktorės Sonya Smith vaidyba. Todėl Gailė užsinorėjo tapti aktore. Tačiau visoje Venesueloje nebuvo nei vieno universiteto, kuris mokytų aktorystės ir vaidybos, todėl vaidinti Gailė mokėsi iš muilo operų.

„Venesueloje, deja, menas nėra laikomas rimtu dalyku, tai labiau hobis. Net neegzistuoja tokie dalykai kaip aktorystės studijas, ir man gėda pripažinti, bet aš net nežinojau, kad tai galima studijuoti. Visuomet maniau, kad tai yra sėkmės reikalas. Kažkam patikai ir tave paima į filmą“, – laidoje KK2 šypsosis lietuvė aktorė.

Gyvenimu Venesueloje Gailė nesiskundė. Šalyje – amžina vasara, o vanduo Karibų jūroje – arbatos šiltumo!

„Ten laukinė gamta, kartais į miestą ateidavo tigrai. Visada reikėdavo pažiūrėti į batą, kad ant skorpiono netyčia neįmintum“, – sakys Gailė.

Visą reportažą žiūrėkite šį antradienio vakarą LNK laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

Temos:

LNK

Naujausi straipsniai